2733
2739
عنوان

به همفكريتون نياز دارم حتما بيايد حتما حتما حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 81 پست
سلام عزیزم.اگه به دلت نباشه اصلا نگیر چون اینچیزا موکل رحمانی دهرن و ایمان نداشته باشی هیچ تاثیری ند ...

عزيزم ميگم به دلم نيست واسه اينه كه نميخوام فقط شرك باشه همين ممنونم از راهنمايي هاتون دوست گلم فقط ازتون چندتا شوال داشتم ميتونم تو خصوصي بپرسم؟؟

من تاپيكاتونو دنبال ميكردم و ازون طريق باهاتون آشنا شدم و تگتون كردم

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اینکه میگی شرکه.این غلطه .کمک گر۴تن هز اجنه شرکه.بنده ی خوب خدا رفتی از یه روحانی لوح رحمانی بگی ...

ميگم به اون دوستمونم گفتم من علمشو ندارم پرسيدم كه آگاه بشم و ممنونم از راهنمايي هاتون...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
نه عزیزم اسم مادر رو میپرسن واسه سرکتاب باز کردن اصلا ربطی به این نداره که طرف جن داشته باشه

واقعا؟من خیلی شنیده بودم که جن دارن و میترسبدم برام فال بگیرن...فال گرفتن با پیش دعانویس رفتن فرق داره؟؟؟یکی هس میگن خیلبی فالاش دقیقه اما اول اسم مادرتو میپرسه دوس دارم بگیرم اما میترسم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
واقعا؟من خیلی شنیده بودم که جن دارن و میترسبدم برام فال بگیرن...فال گرفتن با پیش دعانویس رفتن فرق دا ...

آره عزیزم فال گرفتن با پیش دعا نویس رفتن فرق داره، مادربزرگ خودم هم فال میگرفت هم دعا مینوشت خیلی هم کارش خوب بود فقط از رو قرآن و کتاب کار میکرد اصلا هم جن نداشت همیشه هم واسه دعا نوشتن و فال گرفتن اول اسم طرف و اسم مادرشو میپرسید 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
آره عزیزم فال گرفتن با پیش دعا نویس رفتن فرق داره، مادربزرگ خودم هم فال میگرفت هم دعا مینوشت خیلی هم ...

اها ممنونم از راهنماییت.دلم میخواد یکی برام فال بگیره.یکی هست اینترنتی ۴۵ تومن براش میریزی بعد تو تلکرام بهت وقت میده د برات فال میگیره اما من‌میترسم موکل داشته باشه چون میگن خیلی درسته کارش

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اها ممنونم از راهنماییت.دلم میخواد یکی برام فال بگیره.یکی هست اینترنتی ۴۵ تومن براش میریزی بعد تو تل ...

خب بپرس ببین چجوری فال میگیره شاید با ورق یا قهوه میگیره

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م