2733
2739
عنوان

به همفكريتون نياز دارم حتما بيايد حتما حتما حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 81 پست

عزیزم دوستان که راهنماییتون کردن. پس چرا هنوز انقدر مضطربید؟

این اقایی که باهاش تماس گرفتید قطعا و حتما موکل با همون جن داشته. به اینجور ادم ها اصلا اعتماد نکنید. یکی از دوستان خیلی قشنگ گفتن. تا حالا شده اینجور افراد به کسب نگن چشم زخم یا طلسم داری؟! واقعا اون خانم دریت گفتن, مگه چقدر اطرافیان ما دنبال جادوی سیاهن که برن طلسم بگیرن واسه ما. چشم زخم هایی ممکنه باشه که با همین کارهایی که انجام میدید مثل پخش کردن سوره بقره و خوندن سوره تکویر و چهار قول شما رو از هر سحر و چشم زخمی حفظ میکنه. 

این رو بدونید که هر چی فرکانس بدنتون ضعیف تر بشه, یعنی بیشتر به اینجور مسایل فکر کنید یا غمگین یا مصطرب باشید, چشم زخم بیشتر روتون اثر میکنه. اگه اهل نماز و یاد خدا هستید, انرژی درونی تون رو از این طریق بالا ببرد. کارهایی مثل مدیتیشن و یوگا هم همین اثرات رو دارن تا حد کمتری(البته از نظر شخصی من). به هر طریقی که میتونید انرژی درونی و اعتقادی تون رو بالا ببرید🍀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
همون،به دلت رجوع کن،اگه بری پیش دعا نویس همیشه تو همه کارهات خودت دیگه نمیتونی تصمیم بگیری،واسه یه م ...

والا خودمم همينو ميخوام ولي دوست دارم مطمئن باشم از بين ميره اين دعاها...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دوستان که راهنماییتون کردن. پس چرا هنوز انقدر مضطربید؟ این اقایی که باهاش تماس گرفتید قطعا و ...

عزيزم شما درست ميگيد من خودمم دوست ندارم سمت اين چيزا برم واقعا...

چون شرك به خداوند ميدونم اما از طرفي ميخوام مطمئن بشم  از بين ميره هر چيزي كه هست...

مضطربم چون ميخوام نتيجه مطمئن بگيرم...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
والا خودمم همينو ميخوام ولي دوست دارم مطمئن باشم از بين ميره اين دعاها...

بهشون اعتقاد نداشته باش،.و اینو همیشه با خودت بگو،هیچ چیز نمیتونه جلوی خواست خدارو بگیری،مگر خود خدا ،ازمن میشنوی نرو دنبال این کارها،اینا فقط ی جور تلقین هستش،اگه بخوای میتونی مثبت،یا منفی،به خودت تلقین کنی،و همونم پیش میاد.

عزيزم شما درست ميگيد من خودمم دوست ندارم سمت اين چيزا برم واقعا... چون شرك به خداوند ميدونم اما از ...

معنی همین چند تا سوره رو بخونید. مطمین باشید هیچ چیزی به جز ایات قران این چیزها ذو از بین نمیبره

دعا نویس فک میکنید چی بهتون میده؟ میگه اینا همه ایات قرانه. به خدا اینا دروغگو و حیله گرن. اینا سحر میدن دستتون. شاید ایاتی از قران رو بنویسه ولی مثل ایات یه سوره ذو برعکس مینویسن(مثال زدما😉). اینا فقط جادو میدن دستتون که باعث میشه پای اجنه به زندگیتون باز بشه. 

اون تماسی که داشتید با روحانی رو فراموش کنید. همه حرفاشو فراموش کنید. قران و یاد خدا براتون کافیه🍀

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
اتفاق هر شب دارم زيارت عاشورا و علقمه و ياسين ميخونم عزيزم... ولي نميدونم بخدا ذهنم خيلي آشقته ست ن ...

من قبول ندارم حرفهایی که اون روحانی گفته رو !

زندگی عایت رو داشته باش و به خدا توکل کن همین

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
معنی همین چند تا سوره رو بخونید. مطمین باشید هیچ چیزی به جز ایات قران این چیزها ذو از بین نمیبره ...

چشم حتما حتما ممنونم از راهنمايي و دلگرميهاتون باورتون نميشه وقتي قرآن ميخونم چقدر آروم ميشم،وقتي بقره تو خونم پخش ميشه دوست دارم هيچ صدايي نباشه و فقط به اون گوش بدم☺️😭😊😊😭😭😭

به لطف خداوندم شك ندارم ولي اگه اين دعا زندگيمو بهم بريزه چي؟؟ چون واقعا چند وقتيه اوضاع به شدت بد ...

اگر شک نداری نباید ذره ای فکر کنی که غیر از قدرت خدا، قدرت دیگری وجود داشته باشد...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اگر شک نداری نباید ذره ای فکر کنی که غیر از قدرت خدا، قدرت دیگری وجود داشته باشد...

خدايا به اميد خودت...

عزیزم نظرات همه ی دوستان به نظر من هم درسته

رفتن پیش این افراد میگم یه سنگینی انرژیی داره که ناخودآگاه دارد زندگیت میشه هیچ وقت این کارو نکن عزیزم

نماز مستحبی بخون بعد از نماز به سجده برو و عادت رو متمرکز کن به این که اون چیزایی که از اون آقا شنیدی حتی اگر هم درست باشه با این کارهایی که تو میکنی مثل قرآن خوندن حتما حتما برطرف میشه

رو انرژی خودت کار آن به خودت تلقینات مثبت کن

اگر حرفای دوستان اون آقا مثبت گذاشته چند بار بخونشون به تلقینات مثبتت کمک میکنه

عزیزم نظرات همه ی دوستان به نظر من هم درسته رفتن پیش این افراد میگم یه سنگینی انرژیی داره که ناخودآ ...

چشم عزيزدلم چشم من تمام سعيمو ميكنم به اميد خدا تموم يشه  اين افكار☺️

سلام. . .
دعانویس خوب دای دعانویس بد داریم
شمااز کجا میدونید این دعانویس سید نباشه؟؟ شیخ نباشه؟؟شما مگه دیدنش
شما از کجا میدونید این دعانویس کارش ابطال سحر نباشه؟کی گفته نباید برای ابطال پیش دعانویس رفت؟ خداوند دوفرشته فرستاد تا به مردم فرق بین سحرو جادو و دعا رو تعلیم بده اونوقت اینجا میاید میگید شرک؟؟گناه رو اون کسی میکنه ک برای دعای محبت میره یا برای دعای عاشق کردن یا کشتن یا مجنونکردن یکی میره پیش دعانویس
شما وقتی مریض میشی همینجوری میشینی دعا میکنی یا میری دکتر؟؟؟

اگه همینجوری میشینی دعا میکنی و خوب میشی یعنی ایمان قوی داری که هیچ دعای ی درت اثر نمیکنه پس سحر نمیشدی یا الان اضطراب نداشتی
اگه هم قران درمانی نمیکنی برا مریضیات ومیری پیش دکتر،فقط یه دعانویس خوب میتونه مشکلتو بزودی حل کنه

ولی الان دیگفکر نکنم هیچکی برات اینکارو بکنه چون تو معتقد نیستی

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
سلام. . . دعانویس خوب دای دعانویس بد داریم شمااز کجا میدونید این دعانویس سید نباشه؟؟ شیخ نباشه؟؟شما ...

عزيزم ناراحت نشو از دست من من اومدم براي همفكري و شنيدن حرفاي همه به شما اعتماد داشتم و ازتون درخواست كمك كردم،

حرفاتون درست منم گفتم اين روحاني نه حرف از دعا زد نه چيزي فقط گفت لوح عين علي (ع) من سوالم اين بود كه لوح عين علي رو ميشناسين از كجا ميتونم بگيرم و چه كنم، و پرسيدم چه كنم، دوستان قصدشون كمك بود منم هرروز دارم بقره پخش ميكنم و گوش ميدم شما هم خودت كلي راهنمايي كردي منو گل من،من ازتون ممنونم ولي دوست ندارم اين شرك به خداوند محسوب بشه...

دوست عزيزم ناراحت نباش اينجا داريم تعامل ميكنيم حرفاي شماهم در جاي خودش درسته ولي يكي از دوستان اينجا گفتن اون آقا كه اسم مادر منو پرسيدن هم موكل دارن...آيا اين درسته؟؟

2706