2410
2553

سلام دوستاي عزيزم

چندتا سوال داشتم ازتون اول داستانو تعريف ميكنم و بعد ممنون ميشم نظرتونو بگيد لطفا

دوستان من از يه خانمي اينجا كه مطمئنم هستن و از دوستانن شماره يه روحاني رو گرفتم براي مشكلاتي كه داشتم،

ايشون بررسي كردن و گفتن طلسم داريد و چشم زخم...

گفتن لوح عين علي (ع) بايد تهيه كنيد،

من راستش نميخوام يعني دلم نميكشه پيش دعا نويس برم چون شرك به خداوند ميدونم..

ولي نميدونم اين سحر و چشم زخم رو چجوري از زندگيم بيرون كنم...

تو خونه بقره پخش ميكنم قرآن ميخونم ولي ميخوام كامل از زندگيم حذف بشه...

خواهرانه ميخوام كمكم كنيد،

اولين اينكه لوح عين علي (ع) رو معتبرشو از كجا ميتونم تهيه كنم؟

و دوم اينكه چيكار كنم بنظرتون؟؟

@mehrasa5126    

@sayeh6859    

@مناجات786    

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

به خدا متوسل شو چله زیارت عاشورا به روش حق شناس بخون 

از نظر دعا نویس ها همه طلسم دارند من خودم به سحر و جادو موافقم ولی واقعا مگه ما اطرافمون چقدر ادم بیکار داریم که بره دعا نویس پیدا کنه جادو سیاه برای ما بگیره 

فقط لطف خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روحانی گفت برو پیش دعانویس؟اخه دعانویس اصلا توصیه نمیشه.روحانی چه طوری فهنید اینارو؟اسم مادرتو پرسید؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2456
به خدا متوسل شو چله زیارت عاشورا به روش حق شناس بخون  از نظر دعا نویس ها همه طلسم دارند من خود ...

اتفاق هر شب دارم زيارت عاشورا و علقمه و ياسين ميخونم عزيزم...

ولي نميدونم بخدا ذهنم خيلي آشقته ست نميتونم به خودم مسلط بشم...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
روحانی گفت برو پیش دعانویس؟اخه دعانویس اصلا توصیه نمیشه.روحانی چه طوری فهنید اینارو؟اسم مادرتو پرسید ...

نه نه روحاني اصلا نگفت دعانويس فقط گفت لوح عين علي (ع) 

من خودمم دوست ندارم برم پيش دعا نويس 

بله اسم مادرمو پرسيد...

2714
نماز سر وقت گفتن ذکر زیاد استغفر الله گره ها رو وا میکنه اذان میگن صدای تی وی  و زیاد کنید  ...

ميگم بخدا ورد زبونم استغفرالله و لاحول و لا قوه الا بلا هستش

طبق فرموده آیت ا... بهجت هر روز حدیث کسا خونده بشه و سوره فلق و ناس در خانه بلند اذان گفته بشه خون ...

واقعا از بين ميره؟؟اميدوار خدام واقعا ممنونم همه اينكارا رو انجام ميدم هرروزم سوره بقره حداقل يكبار تو خونم ميزارم پخش بشه...

و گوش ميدم بهش

ميگم بخدا ورد زبونم استغفرالله و لاحول و لا قوه الا بلا هستش

اره هست ولی دوستم باید ایمان قلبیت هم ببری بالا درواقع ایمان فعال -یاس و ناامیدی در تاپیک شما موج میزنه باید به رحمت خداوند امید کامل داشته باشی ان شاالله حل میشه 

فقط لطف خدا
نه نه روحاني اصلا نگفت دعانويس فقط گفت لوح عين علي (ع)  من خودمم دوست ندارم برم پيش دعا نويس&n ...

خب اون روحاتی هم با دعانویس فرقی نداشته.جن فرستاده برات دقیقا کاری که فالگیرا میکنن...اینایی که اسم مادر میمرسن موکل دارن عزیرم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خب اون روحاتی هم با دعانویس فرقی نداشته.جن فرستاده برات دقیقا کاری که فالگیرا میکنن...اینایی که اسم ...

خب الان چيكار كنم...ترسيدم اينجوري گفتي......

2706