2737
2739
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30070 بازدید | 236 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون تو عقد بودی شناسنامه سفید بهت میدن برو بگیر

آره عزیزم برادر زاده منم رفت شناسنامه گرفت جدید و تمیز با مدرک بکارت می گفت اگه بکارت نداشتم نمیدادن بهم شناسنامه جدید الان شوهر کرده شوهرش میدونه که قبلا عقد بوده زندگی رو بکامش تلخ داره روزی ده بار خودکشی میکنه

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2742
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3274750/دوستان-میشه-خواهش-کنم-فقط-یک-لحظه-بیاین

ب کمکتون نیاز دارم دوستان

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪
2738
آره عزیزم برادر زاده منم رفت شناسنامه گرفت جدید و تمیز با مدرک بکارت می گفت اگه بکارت نداشتم نمیدادن ...

ان جور مردا خودشون مشکل دارن حالا این مرده یه بهانه دستش افتاده دیگه بدتر میکنه الان زن زندگیته دیگه هرچی بود گذشت 

خانوما یه چیزی بگم بیشتر کسانی که نامزدی یا عقد بهم میزنن بازم ممکنه انتخاب اشتباه بکنن چون معیاراشون اشتباهه حالا یا عجله میکنن یا دقت نمیکنن یا منطقی رفتار نمیکنن باید حواسشون رو بیشتر جمع کنن برای ازدواج بعدی اگه ادم ازدواج نکنه تا اخر عمر بهتر از یه ازدواج اشتباهه که بسوزه

آره عزیزم برادر زاده منم رفت شناسنامه گرفت جدید و تمیز با مدرک بکارت می گفت اگه بکارت نداشتم نمیدادن ...

متوجه نشدم؟ الان شوهر جدیدش اذیتش میکنه؟ چرا؟ چون قبلا عقد بوده؟ 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
2706