2737
2739
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30051 بازدید | 236 پست
آره عزیزم برادر زاده منم رفت شناسنامه گرفت جدید و تمیز با مدرک بکارت می گفت اگه بکارت نداشتم نمیدادن ...

خدا لعنتش کنه

جرم که نکرده

بخند ، بلندتر بخند تا عادت کنے بہ خندیدن ، دنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه نشدم؟ الان شوهر جدیدش اذیتش میکنه؟ چرا؟ چون قبلا عقد بوده؟ 

آره عزیزم چون قبلا عقد بوده

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2731

اخی الهیی😣😣😣

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
سلام خوبی دوستم؟ چقد دلم برا شما تنگ شده بود❤

سلام ممنونم توخوبی عزیزم؟

منم میام اینجااصولاًنظرهاتومیخوونم به تاپیک قبلیاتم سرمیزنم🙈ان شاا...اتفاقای قشنگ قشنگ برات بیوفته عزیزمممممم❤❤منم دلم تنگ شده بودبرات😍🤩

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2740
سلام ممنونم توخوبی عزیزم؟ منم میام اینجااصولاًنظرهاتومیخوونم به تاپیک قبلیام سرمیزنم🙈ان شاا...اتفا ...

مرسی عزیزدلم منم خوبم انشاءلله برا توام همینطور😍😍😘😘😘❤❤

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزدلم منم خوبم انشاءلله برا توام همینطور😍😍😘😘😘❤❤

😍🙈❤❤ممنون ازدعای قشنگت

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
عزیزم اگه هنوز دوسش داری خودت پیش قدم شو چقد دلم گرفت.خدایا عاشقارو از هم نگیر😞

کار از پیش قدم شدن گذشته ما رویاهامون باهم ساختیم باهمم خراب کردیم در عین علاقه داشتن از هم زده شدیم