2737
2739
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30070 بازدید | 236 پست
نه من دختر هستم ولی خانوادم مادرم میگن دخترم باشی یعنی نیستی بالاخره د  س ت م ا ل ی که شدی ۴ ما ...

غلط اضافه کردن. ب اونا ربطی نداره. تو با غریبه ها بچرخ و ازدواج کن. فامیل خیلی حسوده. 

غلط اضافه کردن. ب اونا ربطی نداره. تو با غریبه ها بچرخ و ازدواج کن. فامیل خیلی حسوده. 

ولی بچه ها قبول دارین طلاق برا زن سختره من فک مبگنم برا ما سختره یا مرداا 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب شرایطش داره و اینکه چقدر خانواده پشتش باشن.لزوما اینطوری نیست 

اره اینو قبول دارم به خانواده بستگی داره خانوادم خداشکر خوبن هم با من هم پسرم خیلیی دوستش دارم ولی خب سخته دیگه تنهایی  و فکر ایندت که چی میخواد بشه

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2742

عزیزم میدونم دوسش داری ولی فراموشش کن به نفعته.اینطورکه میگی بدرد زندگی نمیخورده همه کاراش خیانت بوده فحشش بیرون کردنت پارتی رفتنش و ازهمه مهمتر اینکه تو گفتی طلاق نگیریم قبول نکرده ببین فراموشش کن به گزینه های بهتر فکر کن من خودم جدا سدم بایه دختر یک ساله.بعد۵سال بایه پسر ازدواج کردم عروسی هم گرفتم تو که نامزد بودی باکره هستی توهم بایه پسر ازدواج کن بایکی که قدرتو بدونه بهت محبت کنه نه مثل قبلی..اونوو فراموش کن. تو گذشته جابزارش به اینده نگاه کن به بهترشو پیدا کن 

ببین گلم،اصلا وابدادیگه بهش فکرنکن چون اون اگه دوستت داشت نمیرفت.اینکه گریه کردین بعدجدایی طبیعیه یه احساس زودگذر درونیه،بهتره توهم به فکره ی ادم خوب دیگه باشی توزندگیت،کسی که قدر وجودو ارزش بودنت روبدونه

2738
عزیزم اگه هنوز دوسش داری خودت پیش قدم شو چقد دلم گرفت.خدایا عاشقارو از هم نگیر😞

به نظرم اشتباه ترین حرف دنیا یعنی همین .شما یکبار به اعتبار سرمایه زندگیت بهش فرصت دادی اعتماد کردی نتونست و عرضه نکرد چه دلیلی داره دوباره از پس بر بیاد اگر طلاق نداده بود بازم چاره ای بود حالا که طلاق داده برو زندگیت کن .مطمن با کل احساسات انسان ها یکم مواد شیمیایی هستش به اسم هورمون که خود ما تو بدنمون تولید می کنیم .حالا که انقدر ضعیف عمل کرده لایق صفت شوهری نیست.بابا حداقل از حیات وحش الگو بگیریم نر ضعیف به عنوان همسر انتخاب نمی کنند.

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

اسی به خداخوش بحالت دوران عقدجداشدی وباکره هستی من بعدیه سال زندگی مشترک دارم جدامیشم کاش منم دوران عقدجدامیشدم به امیدتغییردادن شوهردراینده زندگیموشروع کردم امانشدشماهم باورکن خدادوستت داشته الان جداشدی 

فقط خدا❤️❤️❤️
این خیانت نمیکرد دوبار مچشو گرفتم پارتی بوده کلی هم دروغگو بود

بهتر جداشدی....با ادم دروغگو نمیشه زندگی کرد...همش این احساس رو داری ک داره دروغ میگه و اصلا تااخر عمر نمیتونی بهش اعتماد کنی...

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
عزیزم اگه هنوز دوسش داری خودت پیش قدم شو چقد دلم گرفت.خدایا عاشقارو از هم نگیر😞

الهی آمین 

استارتر تورو خدا اگه دوستش داری اصلا از دستش نده حتی اگه خونواده ها ناراضی بودن بازم برید سمت هم خونواده هاهم کم کم آروم میشن 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706