2410
2553
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

30019 بازدید | 236 پست

شاید شبیه قصه ها باشه من کلاس زبانم ۴راه ولیعصره محل کار همسرم که از هم جدا شدیم میدون فردوسی

خوب ایشون یسری چیزارو رعایت نکردن منم هم دعوا هارو کش دادم و عاقبت طلاق شد در واقع هردو به یک اندازه تو طلاق مقصر بودیم من روزی که تصمیم به طلاق گرفتم از بیمارستان مرخص شدم چون نیومده بود ملاقات گفتم اگه ملاقات زنت نمیای طلاقش بده اونم نگذاشت نه برداشت گفت مهرتو ببخش طلاق وقتی هم که تو دادگاه واسه نهایی شدن مهر دادگاه رفتیم گفتم ساسان جدا نشیم وضعت مالیت خوب میشه کم کم عروسی خیلی سبک من طلاق نمیخوام دوست دارم حتی با تمام اذیت هایی کرده بود و جلوی خانوادش بیرونم کردباز خواستار ادامه بودم ولی وقتی تو مترو دیدمش هردومون روبرو در اومدیم اتفاقی باورمون نمیشد یهو جفتمون گریه کردیم یه ربع باهم حرف زدیم بعد اون خیلی گریه کرد گفت چرا فامیلات پا در میونی نکردن گفتم تو مصر بودی به طلاق از جانب ما میشد التماس توام که تصمیمت نه بود خودمم خواستم طلاق نگیریم گفت منتظر یه پا در میونی بودم گفتم داداشام کم بودن واسه پا در میونی بعد گفت ازت زده شدم طلاقت دادم من گریه کردم ازش جدا شدم رفتم سمته کلاسم من خط قبلیم و که باهاش بودم به خاطر اس ام اس بانک خاموش نکردم شب خوابیدنی دیدم پیام داده خیلی دوست دارم چه عذابیه بدون تو واسه منم عذابه ولی راهی نیست دیگه حس زندگی باهم دیگه رو نداریم‌گفت مامانم ۶نفرو لیست کرده برم ببینم خیلی دلم گرفت ۴ ماه نشده واسش میخوان زن بگیرن بهم گفت به خانوادم گفتم نمیخوام ازدواج کنم ولی مامان بیشعورش هم بعداز بیمارستان حالمو نپرسید الان دنبال دختره به پسرش قول داده دختر بگیره واسش واقعا سوختم پسره مطلقه دختر بخواد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چقد تلخ چقد غم انگیز کاش نمیدیدیش بدتر شد که😔

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

بیشتر زن و شوهر ها همو دوست دارن ولی نمی تونن باهم زندگی کنن حس زندگی ندارن ی مدت دوست دارن تنها با خودشون یا بچه شون زندگی کنن بدون شوهر

همین امر باعث طلاق میشه خیلی خیلی زیاد

اما مگه شوهر ها عقل درستی دارن ک بفهمن و ی مدت برن

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2714

اخی عزیزممم.ولی اگ نمیتونسین با هم باشین کار خوبی کردین بهتر از اینه ک ازدواج کرده طلاق میگرفتین ..منم تو دوران عقد طلاق گرفتم اولش خیلی ناراحت بودم اما الان بخاطر اون اتفاق خدارو شکر میکنم

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
وایییی داستانه این سر موضوع الکی جدا شدید

نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش همش ازم فراری بود ورشکستگی بیکاریش کم شدن میل جنسی خیلی چیزا بهم گفت حرومزاده دیگه منم نتونستم جم کنمش

عزیزمممممم ان شالله خدا بهترشو بزاره سر راهت 

ولی به نظرم پسر بچه نننه ایه 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بهت خيانت كرد؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706