2733
2734
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30046 بازدید | 236 پست
بذاربقیه هرچی میگن بگن بلاخره این مسیریه که الان داخلشی تاجاییکه لزوم میدونی مراسم هارونروتادیدی نیا ...

سلام خوبی دوستم؟

چقد دلم برا شما تنگ شده بود❤

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی به خداخوش بحالت دوران عقدجداشدی وباکره هستی من بعدیه سال زندگی مشترک دارم جدامیشم کاش منم دوران ...

منم به امید درست شدن زندگیمون عروسی کردم اما درست نشد حتی بدترم شد و دو سال بعدش جدا شدم، البته نمیدونم شایدم درمورد همه اینطوری نباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخرم که داشتی طلاق میگرفتی بازم داشتیددنبال مقصرمیگشتیدزن ومردبایدیک جاهایی هردوشون بخاطرهم کوتاه بیان این غرورهاکاردست ادم میده 

ولی شمایک حالت وابستگی داشتیدبیشتر

اگه زن نگرفت دوستت داره اگه گرفت بدون به حرف مادرشه

عزیزم به نظر من اون فقط دلش برات تنگ شده و با دیدنت احساساتی شده همین، اگه به هم برگردین بازم همون آشه و همون کاسه تازه احتمالش هست بدترم بشه، محکم باش و احساساتی نشو عاقلانه عمل کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

جاری منم رو لج ولجبازی جدا شد...الان پشیمونه...

برادرشوهرم میگه راحت شدم ...خیلی دختر خوبی بود فقط لجباز بود 

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

سلام عزیزم.صبح بخیر.اون پسر اگه تو رو میخواست طلاقت نمیداد.حالا که این گوه رو خورده دیگه بهش رو نده و کلا کات کن.در ضمن من خودم تو عقد از همکارم حدا شدم و تو اداره می دیدمش ولی حتی جواب سلامشم ندادم.مثل سگ پشیمون شده بود.تو هم اگه مثل من دوشیزه بلشی طلاقت بائن میشه و امکان رجوع نداری.من بلافاصله رفتم شناسنامه م رو عوض کردم و کلا فراموشش کردم.اسم نطلقه نذار رو خودت...مردم روزی ده تا دوست پسر راه میندازن.تو کارت شرعی بوده.من بعدها با یه پسر که ۳ سال هم از خودم کوچکتره ازدواج کردم و اولی ۱۰ سال از خودم بزرگتر بود و همچنان مجردمونده.

نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش ...

عزیزم اینایی که گفتی کم نیستن

فقط علاقه کافی نیست که

شما اختلافای زیادی با هم دارین

چرا میخای یه عمر بسوزی و بسازی

برو پیش مشاور تا بهتر فراموشش کنی

خوب معلومه خاطرات خوبی هم با هم داشتید که در صورت یاداوری اعصابت به هم میریزه

شرایط درست نشده که برگردی تازه بدترم شده

مادرش دنبال عروس جدیده

به فکر خودت و زندگیت باش

2738

[QUOTE=105649825]نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش ...[/QUOTE]

مطمئن باش تصمیم خوبی برای طلاق گرفتی . دودل شدن الانتون به خاطر اینه که حجم اون فشارها الان برات کمرنگ شده و خیلیاش فراموش شده و گرنه توی اون زندگی اگر مونده بودی هرروز برات یادآوری میشد 

نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش ...

منم مثل تو توی عقد جدا شدم 

خودش با یه دختر دوست شد مادرشم رفت براش گرفتش دختره ۹ سال ازش کوچیکتره و یکماه بعد از طلاق رسمی ما ازدواج کردن و الان ۳ ساله زیر یک سقفن

عزیزم قوی باش و خودتو نباز شوهرت یا نامزدت هرچی دروغ گفته و کسی که اینقدر جرات نداسته برا خودش تصمییم بگیره منتظر  هنلدینگ اطرافیان بوده قابل اعتماد نیس و به دردت نمیخوره ..ابن ناراحتی هم طبیعی هست و به این حست بها نده از خدا میخوام یه ادم بهتر سر راهت بزاره

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
2706