2733
2734
زهرای مرضیه دکتر زهرانوری.شما چی؟

عسگریه 

خانم نفیسه انصاری 

من تماس گرفتم 

آزاد ۳۷۰۰ اگه مشکلی پیش نیاد

منم فقط روی حلقه ازدواجم حساب کردم‌

ما هم افتضاح کم اوردیم 

خیلی نگرانم‌😔

فارس. وراوی...❤❤❤
اخه دولتی خیلی راجبش بد گفتن هم این هست همم اینک میخوام قبل مهر بدنیابیاد نمیدونم وقت بهم میدن یانه! ...

نه منم سزارینم یکشنبه وقت گرفتم اگه نمیتونی پولشو جور کنی برو اورژانس بیمارستان دولتی بگو درد دارم شدید میفرستنت بلوک زایمان ببین کدوم بیمارستان خوبه اونجارو انتخاب کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسگریه  خانم نفیسه انصاری  من تماس گرفتم  آزاد ۳۷۰۰ اگه مشکلی پیش نیاد منم فقط رو ...

عسگریه خوب نیس تااونجایی ک من شنیدم.بیا زهرای مرضیه.باور کن ساعت ۱ونیم بازور خوابیدم ۴از خواب پریدم از بس استرس گرفتم.

2742
عسگریه خوب نیس تااونجایی ک من شنیدم.بیا زهرای مرضیه.باور کن ساعت ۱ونیم بازور خوابیدم ۴از خواب پریدم ...

من ک نیم ساعت خوابیدم‌

همش تو فکرم‌

واقعا ب چ کنم چ کنم افتادم‌

فارس. وراوی...❤❤❤
2740
من ک نیم ساعت خوابیدم‌ همش تو فکرم‌ واقعا ب چ کنم چ کنم افتادم‌

دلم براشوهرمم میسوزه.برونمیاره ولی میدونم تحت فشاره.تازه کلاسمم بالاس اتلیه بارداریم میخوام برم😐هدیه رو هم دیدم طلاگرونه گفتم بیحیالش 😕شانس ما بچه هامون تو گرونی بدنیا بیان

سر پسرم دو شب

سر دخترم یک شب

دردش وحشتناکه برای پسرم بیچاره شدم

برای دخترم یه شب اینقدر گریه کردم چون اصلا نمیتونستم تکون بخورم فرداش یه جور شد که انگار دو هفته گذشته و سریع خوب شدم خدایا شکرت

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

منم یکشنبه زایمان دارم میرم کلینیک خانواده خیلی هم استرس دارم اونجا گفت 4 تا 4ونیم هزینشه😕

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
سر پسرم دو شب سر دخترم یک شب دردش وحشتناکه برای پسرم بیچاره شدم برای دخترم یه شب اینقدر گریه کردم ...

وای الهی سر بخیه ها درد داشتی؟؟کاش طبیعی میموندم 😭😭😭

2706