2737
2734

24 ساعت بعد اگه مشکل نداشته باشی ترخیص. دکتر من گفت تا دو ماه نبند که رحم ب حالت طبیعیش بزگرده

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من دوشب همون بعد ترخیص میشه بست

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

من چهارده سال پیش سزارین داشتم. اون موقع هر وقت دستشویی میرفتی بعدش مرخص میکردن. من یه شب بیمارستان خوابیدم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738

من ک خیلی راحت بودم ..سه تا سزارین شدم ..بعد اتاق ریکاوری یکم دردام شروع شد..بهم شیاف میدادن دردام کم می شد..بخیه هم ک خودم خونه کشیدم راحت بود

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

صبح بستری

۱۱ زایمان پمپ دردم داشتم

۱ شب سوند رو کشیدن رفتم  دستشویی

بعدش چای عسل خوردم

۵ صبح صبحانه

۱۳ ظهر ترخیص بچه  بغل منزل

دو روز بعد بستم البته دکترم خودش گفت ببند

احازه پزشک مهمه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706