2737
2739
وای الهی سر بخیه ها درد داشتی؟؟کاش طبیعی میموندم 😭😭😭

آره وحشتناک بودم فردای زایمان منو راه میبردن اولین قدم بیحال شدم افتادم از شدت درد و خون ریزی

سزارین دو برابر طبیعی خون از دست میره

خودتو تقویت کن من مرتب گوشت تو شیشه و آبگوشت شیر و آبمیوه میخوردم 

الان غرق کاسنی بخوربچه زردی نگیره روزی یه لیوان 

تو بیمارستان خرما و آبمیوه شیرین همراهت باشه حتما تو خونه غرق بید مشک و شاطره داشته باش شربت کن بخور بعد زایمان برای پیش گیری از افسردگی ریشه شاطره دم کن بخور که شیر میدی بچه دلدرد نشه و بخوابه مرتب 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
آره وحشتناک بودم فردای زایمان منو راه میبردن اولین قدم بیحال شدم افتادم از شدت درد و خون ریزی سزاری ...

مرسی عزیزدلم از راهنماییات حتما استفاده میکنم.بعد زایمان جگرو گوشت میخوزم.ای خداااا ک چقد گرونیه خدالعنت کنه باعثو بانیه این گرونیارو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم از راهنماییات حتما استفاده میکنم.بعد زایمان جگرو گوشت میخوزم.ای خداااا ک چقد گرونیه خدا ...

چه میشه کرد عزیزم منم پارسال زایمان کردم دستمال مرطوب سه هزار و پونصد یه دفعه شد هفده هزار تومن پوشک حتی به 85 تومن هم رسید

بی خیال انشاءالله که بچه تون سالم بیاد بغلت و خوش قدم باشه پیشاپیش تبریک میگم

2731
چه میشه کرد عزیزم منم پارسال زایمان کردم دستمال مرطوب سه هزار و پونصد یه دفعه شد هفده هزار تومن پوشک ...

مرسی گلم.سیسمونیشو بابام خرید غصه نداشتم😂😂

سلام اصفهان کجاسزارین اختیاری انجام میدن کسی اطلاع نداره بگه😢

عزیزم طبیعی ک بهتره .بااستفاده از داروهای بیحسی دارو اپیدورال استفاده کن فقط ۴سانت اولو ک رحمت باز شه درد داری ک در حد درد پریودیه.خداراشکر کن ک طبیعیه من سز شدم اصلا دلم نمیخواد 

2738
عزیزم طبیعی ک بهتره .بااستفاده از داروهای بیحسی دارو اپیدورال استفاده کن فقط ۴سانت اولو ک رحمت باز ش ...

نه گلم من ازطبیعی وحشت دارم الانم شهرستانم میخام به وقتش بیام اصفهان برام سزارین میکنن؟

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه گلم من ازطبیعی وحشت دارم الانم شهرستانم میخام به وقتش بیام اصفهان برام سزارین میکنن؟

نمیدونم چون طبیعی میخواسم دنبالش نرفتم.بزن تو گوگل شماره های بیمارستانو پیدا کن زنگ بزن ببین کجا انجام میدن

مرسی گلم.سیسمونیشو بابام خرید غصه نداشتم😂😂

منم بچه اولم بابام سیسمونی خریدن این بچه دومه مگه چقدر خریدن دیگه فوقش تا شش ماه بالاخره که تموم میشه

چرا عزیزم‌وارد شیر مادر میشه دکتر من‌اجازه نداد. اگه کسی میخواد شیر بده پمپ‌نذاره بهتره چون مسکنش خی ...

من از تو ریکاوری به بچم شیر دادم

شیرمم زیاد بود بچم ۵ بار پوشکش عوض شد تو یکشب بیمارستان بودن

دکترمم مشکلی با پمپ درد داشتن نداشت

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
شیاف استفاده نکردی؟هزینه اش چقدر بود؟

نه شیاف استفاده  نکردم

هزینه پمپ درد روی سایر هزینه  های بیمارستان

کل عمل سزارین سال ۹۶ بیمارستان لاله ۶.۵ شد

۵ میلیون رو بیمه  تکمیلی داد

۵۰۰ تومن هم از بیمه تامین اجتماعی گرفتیم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706