2737
2739
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

| مشاهده متن کامل بحث + 61105 بازدید | 242 پست
سلام به همگی دختر من 2 سال و ده ماهشه.میخوام بزارمش مهد فرشته کوچولو تو دریان نو چون تا خونمون پیاده دو دقیقه راهه البته نیمه وقت از 7 تا 12.زنگ زدم پرسیدم گفت شهریش 150 بدون ناهار و با ناهار 180
یکی از خانمها نوشته بود به نظرشون مهد نا انمن بوده میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
اگر کسی اطلاعات خاصی راجع به مهد داره میشه کمک کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان کیانا
پسر من 3 سال ونیمه است الان 10 ماهه که مهد نارسیس میره البته الان اسمش شده نارین. من خیلی راضی هستم . مهد از نظر تمیزی که کاملا خوبه . برخورد مربی و به خصوص مدیرش را دوست دارم. قبلا هم پسرم را دو تا مهد دیگه گذاشته بودم اما از این خیلی راضی هستم.

آدرسش : گیشا کوچه سوم

باغ ستاره ها : زیر پل ستارخان کوچه حاجی

مهر متین: شهرآرا خ مازیار منصوری نرسیده به اتوبان آل احمد که به نظر من به دلیل نزدیکی به اتوبان و داشتن آلودگی هوا و صوتی خوب نیست
2731
سلام

من بالاخره دو روز پیش رفتم باغ ستاره ها... گویا الان توی تعمیرات هستن و خیلی به هم ریخته بود. دیروز هم پسرامو بردم ببینم میمونن یا نه. دو سه ساعت باهاشون موندم. ولی راستش اصلا خوشم نیومد. به نظرم از نظر امنیت زیاد جالب نبود. پسر من که الان 27 ماهشه خیلی شیطونه و منتظر بود تا در باز بشه. چند بار که در باز و بسته شد پسرام دویدن رفتن بیرون که اگه خودم نمیگرفتمشون کسی حواسش نبود. به نظرم تعداد بچه ها زیاده و خیلی شلوغه. از طرفی چون الان توی تعمیرات هستن از نظر بهداشتی و نظافت اصلا خوب نبود . تو کلاسی که بودیم گچ رو زمین ریخته بود و بچه ها رو همون راه میرفتن.

امروز رفتم مهر متین رو دیدم و به نظرم خیلی مرتب تر بود. تعداد بچه ها هم خیلی زیاد نبود. میز مدیرش هم کنار در ورودی بود و من از نظر امنیت خیالم راحته. احتمالا امروز میرم مهر متین ثبت نام میکنم.

سلام... من کل مهد های گیشا رو رفتم اصلا خوشم نیومد... یکسال پیش هم نارسیس(نارین) رفتم اتاق بچه های زیر 3 سالش رو که دیدم دلم گرفت! مشکل مهد نبود کلا بهم ریختم وقتی دیدم بچه های شیرخوره تو تخت خوابیدن و دارن سقف رو نگاه میکنن. بدون مادر.

امسال 3 روز پسرم رو گذاشتم مهد پاکان ایران تو جردن که بخاطر پاره ای از مسایل از ادامه اش منصرف شدم. چون یکی از دوستام پسرش رو 3 ماه پیش گذاشته بود نارسیس خیلی به من اصرار کرد که بیا و اونجا ثبت نام کن.
الان پسرم 2 هفته است که میره مهد نارسیس(نارین) و میتونم بگم که از کارم راضی هستم. مدیرش شاید بل بل و آکله به نظر برسه اما خیلی بارشه و میتونی بهش اعتماد کنی
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

دوستان پسر من 5 سالش تموم شده و بیشتر از 3 سال که باغ ستاره ها میره قبلا نسبتا راضی بودم اما با مدیریت جدید خیلی بد شده از افراد بی تجربه وبچه استفاده می کننذ هر دفعه یک چیزیش گم میشه یک روز ظرف تغدیه اش یک روز صبحونه بهش نمیدن جدیدا هم میلی به غذا دیگه نداره نمی ئونم تو اونجا چی بهش میدن اشتهاش کور شده یک مدت دیگه دیدم اثر نداشت میبرمش یک جای دیگه. تازگی میگه مامان میگم آب بده میگن وقت آب خوردن نیست دیگه وقتی آب را از بچه دریغ کنند دیگه باقیش طلبشون
2738
اکثر اوقات آقایون به مهد باغ ستاره ها رفت و آمد دارن این که خوب نیست پسرم میگه مامان من فقط خانمها را دوست دارم از آقایون بدم میاد نمی دونم برخوردی ازشون دیده خلاصه موندم که پسرم را ببرم یا نه
من سال ۹۱ پسرمو بردم مهد ثمین
تقریبا ۱۱ ماهه بود
از رسیدگیشون خیلی خیلی راضی بودم
مدیرشون خیلی پیگیر و خوب بود
حتی برای پسرم خودشون شیاف تب بر گذاشتن
خداییش چندبارم سر زده رفتم
چون پسرم از بچه های نوپا کوچیکتر بود همش بغل مربیش بود
اسم مربیش اگه درست یادم مونده باشه ارزو بود
خیلی مهربون و خوش برخورد بود
حتی بستنی و ...که کثیف کاری داره رو می خریدم برا پسرم بهش کامل میدادن
خودشونم غذا میدادن
ولییییییییی امان از مهد گهردانه که تو خیابون اسکندری پشت نوابه
افتضاح بود
افتضاح
یعنی من و شوهرم وقتی یادمون میفته که پسرمو مجبور شدیم دوماه بزاریم اونجا گریه مون میگیره
اصلاااااا رسیدگی نمی کردن
بچه همیشه گرسنه میومد خونه
رفتار مدیرشون افتضاح بود از خود راضی و متکبر
پسرم پر صورتش جای چنگ زدن بود
تموم بدنش رو پشه زده بود
بهشون می گفتم چرا بچه اینطوریه جیغ جیغ می کردن که تو خونه خودتون اینطور شده
خدا لعنتشون کنههههههه
بخدا هرروز یه قر و فری میومدن
بچه تب داشت نمی کرد بهش دارو بده
زنگ می زد با بی ادبی
بچه مریضه تا خوب نشده نیارین مهد
من باید از هفت تیر با بدبختی مرخصی می گرفتم میومدم بچه رو میوردم خونه
تازه پسر من اون موقع دندون داشت تمام تبش واسه همون بود
بعد این بی شعورا استرس به ما وارد می کردن
هرروزم میگفت واسه بچه پوره کوفت و زهرمار و فلان خوراک و فلان پلو رو بزار
خو من مادر شاغل اگه وقت داشتم این همه فرمایش رو اجرا کنم که خودم تو خونه بچه مو نگه میداشتم
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍

دوستان عزیزم سلام

مامانای عزیز و مهربون پسر من ۲سال و ۹ ماهشه و میخوام از اول مرداد به صورت نیمه وقت، از صبح تا بعد ناهار بزارمش مهد. فقط برای اینکه یکم مستقل بشه و از من فاصله بگیره! خیلی بهم وابسته اس

این تاپیک رو از اول تا آخر خوندم و به نظرم تو سالهای ۹۱ تا ۹۳ مهد باغ ستارگان خوب بوده! لطفا راهنماییم کنید که الان چطوره؟ کسی دلبندش رو اونجا میذاره؟

دوستان عزیزم سلام مامانای عزیز و مهربون پسر من ۲سال و ۹ ماهشه و میخوام از اول مرداد به صورت نیمه وق ...

سلام. من تمام مهد کودک های منطقه رو تست کردم. فقط باغ ستاره ها رو راصی بودم به نسبت و پسرم رو نوشتم

[QUOTE=40625635]هر کی بتونه اطلاعات از مهدهای این محدوده بده واقعا لطف کرده[/Q . مهد میخوای فقط برو ترانه باران تو ستارخان خیابون دهقان . حرف نداره هر کوقع بخوای میتونی سر بزنی بهشون از بس مدیریتش قویه . من خیلی گشته بودم واسه مهد ولی اینا تازه تاسیس کردن و از غذا و بهداشت و آموزش چیزی کم نمیزارن . شمارشونم 66510764 عه من کل فامیلمو بردم اونجا

دوستان عزیزم سلام مامانای عزیز و مهربون پسر من ۲سال و ۹ ماهشه و میخوام از اول مرداد به صورت نیمه وق ...

سلام  . مهد میخوای فقط برو ترانه باران تو ستارخان خیابون دهقان . حرف نداره هر کوقع بخوای میتونی سر بزنی بهشون از بس مدیریتش قویه . من خیلی گشته بودم واسه مهد ولی اینا تازه تاسیس کردن و از غذا و بهداشت و آموزش چیزی کم نمیزارن . شمارشونم 66510764 عه من کل فامیلمو بردم اونجا