2733
2739
عنوان

برام دعا میکنی خدا بهم دختر بده🫀🩹🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 93 پست
🥲🥲🥲🫂❤️‍🩹

اگه میشه برام دعا کن خدا خودش بااین ۳تا تخمک کمکم کنه منم مادر بشم که دیگه هیچ امیدی ندارم

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
🌱🤍

چطور همه تاپیک ها رو حذف کنم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
اگه میشه برام دعا کن خدا خودش بااین ۳تا تخمک کمکم کنه منم مادر بشم که دیگه هیچ امیدی ندارم

الهی با همین ۳ تا تخمک و با اولین انتقال یه دوقلو دنیا بیاری🧿😍 من معجزه زیاد دیدم 

بعدیش تویی😍❤️‍🩹

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
همسرت دیگع حق پدری از اون بچه  نداره  بعد میخوای از کی بگیری

یعنی چی

متوجه نشدم عزیزم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چطور همه تاپیک ها رو حذف کنم

هر تاپیک باید ۱۰ تا گزارش از ده نفر مختلف بخوره تا بترکه

یا بگی نینی یار برات حذف کنه..

ک البته نینی یار فقط تاپیک های حیاتی رو حذف میکنه

مثلا عکست جا بمونه یا متنی ک باعث شناسایی شدنت باشه

2740
عزیزم من تو شکمم یه دختر دارم انشالله خدا به شماهم دختر ناز و گوگولی بده واسه ماهم دعا کنید

😍😍😍

ای جونم خدا حفظش کنه براتون 🧿 🤍 

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و زایمان راحتی داشته باشی 🩷

الهی با همین ۳ تا تخمک و با اولین انتقال یه دوقلو دنیا بیاری🧿😍 من معجزه زیاد دیدم  بعدیش توی ...

ان شاالله،خدا خودش دل همه منتظرا راشاد کنه وخودش معجزه زندگی ما بشه 

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
هر تاپیک باید ۱۰ تا گزارش از ده نفر مختلف بخوره تا بترکه یا بگی نینی یار برات حذف کنه.. ک البته نی ...

چندتا سوال دارم میشه درخواست بدم 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

هیچ چیزیو به زور از خدا نخواه

دختر درد سرش خیلی زیاده الان دوره زمونه خیلی بد شده من خودم دوتا دخدر نوجوون دارم پدرمو در اوردن خواهرم دختر نداره رفته دکتر تعیین جنسیت تا دختردار بشه بهش میگم حوصله داریاااا😒

وای نه😥 دیگه نمیخام برگرده اون روزا  دخترم از 12شب شروع میکرد به گریه کردن 8صبح می‌خوابید

دختر منم کل روز رو خوابه ساعت ۱۱ک میش بیدار میش تا خود ۶صبح 😁مامانم ساعت ۱۱ک میش میگ دخترم پاشو لباساتو بپوش ک عروسی دخترت شروع شد🤣

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
2706