2752
2734

یهو دلم هوای دختر کرد:)

شنیدم دعای شما نینی سایتی ها خیلی گیراس 

🤍🖇️

ممنون ازت

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

اگه میخوای دعات کنم یه بچه سالم که بدرد بخوره خدا بهت بده

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اما فرقی نداره 

من ناباروری دارم ، یکیشو خدا بده هیچ فرقی نداره واسم

ولی تو ذهنم یه تصوراتی کردم یهو دلم خواست دختر داشته باشم 🫠

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اگه میخوای دعات کنم یه بچه سالم که بدرد بخوره خدا بهت بده

:)))

الهی آمین 

ای جاااان 😍الهی آمین

🩹❤️‍🩹🥲

هیچی مثل بچه سالم نیست  فقطططططط سالم

الهی آمین:)

انشالله پسره

الهی آمین :)

الهی آمین:)

من بچم اتیسم داره من میفهمم بچه سالم چیه  بازم ناشکری نمیکنم خدایا منو ببخش ولی خیللللللی سخته یه خواب هوسم بود 

خدا نصیب گرگ بیابون بچه مریض نکنه 

خدا انشاالله صالح سالم بهت بده 

انشالله خدا ی نی نی سالم و صالح بده بهت عزیزم ک مث من تا الان بیدار باشی از دستش

🥺🩹❤️‍🩹

برام زیاد دعا کن :) 

گاهی وقتا فکر دزدی میزنه به سرم🫠

من بچم اتیسم داره من میفهمم بچه سالم چیه  بازم ناشکری نمیکنم خدایا منو ببخش ولی خیللللللی سخته ...

عزیزم❤️‍🩹🫂 ببخشید ناراحتت کردم 

من ناباروری دارم مادر نمیشم

2706