2733
2734

همش باهم چت میکردن تو اینستا درمورد چیزهای مختلف زن داییش درد دل میکرد درمورد اذیت های خاله های شوهرم و ... و خیلی حرف های دیگه شوهرم گوشیش باز بود کلا رمزش رو میدونستم اما الان همینطور برداشتم دیدم چتش رو پاک کرده بعد زن داییش دوتا پست فرستاده 

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

چه معنی داره

چقد ساده ای

فقط طلاققق

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شایدفق درد،دل میکنه  

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

والا من باشم به این فکر میکنم که ببین چه غیبت هایی کردن پشت سر خاله های شوهر که شوهرت نخواسته تو بخونی .... فکر بد نکن ..... بهرحال منم باشم نمیخام غیبت فامیل مو کسی بدونه ایراد و عیبش کسی بدونه پاک میکنم همینه فقط 

اگه زنداییش جوونه یکم دورادور مراقب باش ولی اگه سنش زیاده حساس نباش شوهرت شاید نخواسته تو بخونی بعدن ...

جوونه انقد هم راحت هستن باهم شوخی میکنن باهم

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

سلام

همون اول باید جلو این مسئله را میگرفتید. آخه زن دایی چقدر نزدیکه که بخواد در مورد این مسایل باهاش تبادل نظر کنی. اصلا گیرم خاله های شوهرتون اذیتش کنند. به شوهر شما چه ربطی داره. دیگه خانومی نزدیک تر نیست که باید با شوهرتون صحبت کنه. اصلا مسئله ساده ای نیست. اصلا از این مسئله نگذرید. یک جای کار مشکل جدی داره

2706