2733
2739
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

61085 بازدید | 242 پست
سلام به همه مامانای مهربون
بیاین به همدیگه کمک کنیم و هر کس تجربه ای در مورد هر کدوم از مهدهای زیر و یا مهدهای دیگه ای که در این محدوده هستند داره، در اختیار دیگران قرار بده. تا بتونیم بهترین مهد را برای بچه ها پیدا کنیم.

سارگل
شایان
پرتو
پیوند
فرشته کوچولو
مونا
شبنم و مهتاب
مروارید
شمس
.
.
.
کاش میشد قلب ها آباد بود کینه و غم ها به دست باد بود
البته ثمین رو هم به لیست اضافه کنید نزدیک شایان هست
پسر من اول تو ثمین بود که مرتب مربی هاشو عوض میکرد
منم آوردمش شایان
شایان مثل تمام مهدهای دیگه یه سری معایب داره یه سری مزایا
مثلا از معایبش اینه که تو گروه پیش امادگی بچه ها باید تا عصر با کفش و جوراب و لباس بیرون باشن
ضمنا خودم هم چند بار تو کلاسا رفتم بوی دستشویی به مشام میرسه
ولی خوب آموزشها و بیرون بردن بچه ها خوبه
مرسی مریمی جون. از نظریاتت متشکرم . حتما ثمین را هم اضاف میکنم.

سارگل
شایان
پرتو
پیوند
باغ ستاره ها
ثمین
فرشته کوچولو
مونا
شبنم و مهتاب
مروارید
شمس
.
.
.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مزایای مهدشایان:
1-آموزشها و بیرون بردن بچه ها خوبه
معایب مهد شایان:
1-تو گروه پیش امادگی بچه ها باید تا عصر با کفش و جوراب و لباس بیرون باشن
2-تو کلاسا بوی دستشویی به مشام میرسه

معایت مهد ثمین:
1-مرتب مربی هاش عوض میشه

مزایای مهد باغ ستاره ها:
1-چهار سال پیش عالی بوده
النا جان من این آدرس و تلفن ها را از قبل داشتم برات میذارم. ولی نمیدونم تغییر کردن یا نه؟

سارگل: تهران تهران 2 شهرارا بعد از اداره گذرنامه کوی قدس پ 11 66505372

شایان : تهران تهران 2 ستارخان سه راه ویلا نبش باغبان پ 51 66518617

پرتو: تهران تهران 2 شهرآرا خ 26 ضلع جنوبی پارک شهرآرا پ 72 88253010

پیوند (شعبه 1) :تهران تهران 2 خ شهرآرا خ هفدهم پ 23 88255860

پیوند (شعبه 2) : تهران تهران 2 ستارخان خ شادمهر خ نیک روش کوچه شهید حسینی پ 13-15 66031571

باغ ستاره‌ها : تهران تهران 2 خ ستارخان خ شهید حاجی‌پور کوچه دیهیم پ 14 44200561

ثمین: تهران تهران 2 ستارخان- نرسیده به سراه تهران ویلا خ شهید عباس دهقان ک پارسیان پ 61 66502227

فرشته کوچولو: تهران تهران 2 بزرگراه شهید چمران-چهارراه باقرخان بلوار فرزانه نبش کوچه کاج پ 120 66931151

مونا: تهران تهران 2 خ ستارخان خ نیایش خ هخامنش خ امام منتظر کوچه نهم 66254594

مروارید: تهران تهران 2 خ ستارخان- روبروی برق الستوم-خ شهید کاشانی پور- نبش کوچه دستیار 44204665

شمس: تهران تهران 2 ستارخان خ یکم دریان نو بعد از پل امیر پ 94 66518052

سلام دوستان
من هم دارم تو همین محدوده دنبال مهد خوب می گردم. چندتاشون رو هم رفتم و دیدم. نظرم رو برای شما هم می گم.
- سارگل فقط دک و پز داره. 2 هفته پیش ساعت 9 صبح رفتم کلاس بچه های زیر 2-3 سال دیدم 15-16 تا بچه رو با یک مربی خیلی جوان و یک کمک کردن تو یک کلاس بدون برنامه همه هاج و واج من رو نگاه می کردن و یه بچه هم که تازه اومده بود داشتگریه می کرد رو کسی تحویل نمی گرفت.
- پرتو از کارمنهای بانک کشاورزی شنیدم که به درد نمی خوره.
پیوند 1 ساعت 9 صبح رفتم. بچه های بزرگ تر را می بردند استخر من با اصرار رفتم بالا دیدم 2 تا بچه تنها (2-3 ساله) انگشت به دهن و بلاتکلیف هستند. هیچ کس هم بالاسرشون نبود. ضمناً چند قدم اون طرف تر راه پله بود که حفاظ هم نداشت.
- گل های شادی هم خوبه مهد 3 ستاره است. توی فروزان فر (گیشا). بچه ها همه شاد و سرحال اند. ساعت 9 همه مشغول بازی تو محوطه بودن. فقط بچه های 2 تا 3سال و نیم تو یک کلاس بودن. که زیاد به نظرم جالب نیومد. مهدشون کوچیکه کلاس زیاد ندارن.
- باغ ستاره ها خیلی به نظر تمیز می آمد . بچه ها هم تو کلاس با مربی مشغول انجام کاردستی بودن. برنامه هاشون هم از همه تکمیل تر بود. ورزش- نمایش خلاق - موسیقی . به نظرم خوب اومد.
- فرشته کوچولو رو می خوام برم ببینم اگه شما هم اطلاعاتی ازش دارید بگید ما هم استفاده کنیم.
2738
ممنون مامان هومان. میدونم که مونا خیل خوبه اما شیرخوار دیگه قبول نمی کنه
مدیر پیوند خیلی پولکیه
من از مکان فرشته کوجولو خوشم نمی آیدد چو بر اتوبانه و آلودگی هوا و صوتی زیادی داره

درنا جون خیلی خیلی ممنونم
ممنون النا جون
شما کوچولوت رو مونا گذاشتی
پسر من 2 سالشه . تا حالا هم پرستار داشته ولی می خوام نیمه وقت بذارمش مهد کودک. آخه هم خیلی تنهاست و هم دیگه باید آموزش ببینه و بتونه گلیم خودش رو از آب بکشه. ولی از مریضی بچه ها تو مهد ها خیلی می ترسم.
منم از شمس براتون میگم که مدیرش فوق الهاده ادعاست و میگه فقط حرف من درسته خیلی خیلی سختگیره و مثل پادگان کرده اونجارو دختر من 6 ماه اونجا ورزش رفت و تا روز آخر هم به زور میرفت و اصلا عادت نکرد
من امروز پسرم رو تو مهد باغ ستاره ها ثبت نام کردم این آدرس سایتششه
http://www.baghesetareha.com/
به نظرم مهد تمیز و خوبیه . شیر خوار هم ثبت نام میکنه. البته پسر من تو کلاس 2-3 ساله هاست. اگه کسی تجربه ای از این مهد داره لطفاً بگه.
2706