2733
2739
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

| مشاهده متن کامل بحث + 61105 بازدید | 242 پست
بعد چند سال اومدم نی نی سایت -آخی یادش بخیر چه نگرانی هایی داشتیم برای بچه هامون   هنوزم معتق ...

سلام خانمها من تازه عضو شدم تو سایت چون چند وقتی هست که دنبال مهد خوب میگردم داخل ستارخان .از مهد محل کارم راضی نبودم اصلا

مطالب رو خوندم میخواستم ببینم پیشنهاد خاصی دارید. کجارو بهترین میدونین؟ البته دیدم که همه ترانه باران و ملودی باران رو گفتن اما هنوز خودم نرسیدم سر بزنم. 

سلام خانمها من تازه عضو شدم تو سایت چون چند وقتی هست که دنبال مهد خوب میگردم داخل ستارخان .از مهد مح ...

سلام مهربانو .ببخشید دیر جوابتونو دادم  حقیقتا من راضبی بودم و دوستامم همینطور در کل اکیپ ما مامانا مشکلی بر نخوردیم واقعا هم دخترم الان که مدرسه میره هر چی بلده از مهدش یاد گرفته بود کاری به حرفای این سایتا و اینستا نداشته باش خودت برو حرف بزن که خیالت راحنت بشه  تو این منطقه اگه از من می پرسی خیالتو راحت کنم بهتر از اینا نیست من نتیجه شو تو دوستام و دختر خودم کامل دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمای محترم ، وقتتون بخیر ، اگر یه زمانی نیاز به قالیشویی در غرب تهران داشتین میتونین از خدمات این مجموعه استفاده کنین ، مجوز اتحادیه دارند و اینکه ۱۵ ساله که کارشون همیشه ، توی مناطقی مثل قالیشویی جیحون ، قالیشویی ستارخان ، قالیشویی مرزداران ، قالیشویی گیشا ، قالیشویی شهران ، قالیشویی پونک ، قالیشویی باغ فیض ، کلا غرب تهران فعالیت می کنند ، من لینک های مجزاشون رو خدمتتون میزارم اگر نیازی بود یا توی این محله ها تشریف داشتین میتونین از خدماتشون توی غرب تهران استفاده کنین . ببخشین وقتتون رو گرفتم .