2737
2739
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

| مشاهده متن کامل بحث + 61105 بازدید | 242 پست

سلام دوستان ...براي بيش دبستاتي ١ دنبال مهد ميگشتم اين تاپيك رو ديدم ...مهد ترانه باران رو ديدم و اصلا خوشم نيومد ...فكر كنم اين تعاريف كار خودشونه ...دقت كنين ...من تنها رفته بودم براي بازديد راهم ندادن ...پرسنل اصلا قابل اطمينان نيستن به نظر من ...

من مادر مهربد یه آدم واقعی و یه مادر واقعی هستم با تجربه 10 سال مدیریت مهد. بارها دیدم پشت سر جاهای موفق حرف زیاد میزنن مخصوصا مادرای پر توقع و نا آگاه. در حال گشت زنی تو نینی سایت دیدم این خانم مجازی چیزهایی نوشته که یاد توقعات بیجای بعضی مادرها در دوران کاری خودم افتادم و افسوس خوردم.  من یه مادر هستم اما هیچوقت اجازه ندادم به خانمهایی که در هر جایی مثل اداره یا مهد کار میکنن برچسب بزنم چه برسه به مهدی مثل ترانه باران. اگه در هر ساعتی راهتون نمی دن حتما بحث بهداشت مطرحه و آرامش فرزندانتون چون ما هم در مهدکودکمون مادرهارو راه نمی دادیم. 

مهد ترانه باران اونقدر زحمت پسر منو کشیده که من همه جا مدافعشون هستم. ترسی هم ندارم و هرکسی بخواد رو در رو همه این مطالب رو بهش اثبات می کنم نه اینکه پشت فضای مجازی قایم بشم.

مهد بد نرفتد که بدونید چقدر باید هوای این بندگان خدارو داشته باشید .....خدا کنه همه نیتمون خوب بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه اتاق عمله كه بايد تميز و استريل باشه ...مهد كودكه ...من مادر بايد برم ببينم بچه ام رو كجا ميخوام ثبت نام كنم ...مربي اش كيه ..متاسفانه مهد كودك ها به مسايل جانبي بيشتر اهميت ميدن تا تربيت و امنيت بچه هاي مردم ...مهد ترانه باران هم جزو همين مهد هاست ...شايد خوب باشه ولي در اولين برخورد متاسفانه نتونست نظر منو جلب كنه

2731
سلام  بهار جون .عزیزم خودت حتما همه جارو بررسی کن و تحقیق کن اما از من میشنوی ببرش ترانه باران ...

سلام عزیزم خوب هستین من چند روز دیگه باید برم سر کار دنبال یجای خوب برای دخترم میگشتم خیلی پرس و جو کردم دیدم شما ترانه باران رو گفتی خوبه اما رفتم دیدم ادرسش عوض شده رفتم گفتن همون مهد کحودکه 

حالا میشه بگین شما راضی بودین یا نه؟ اکثر مهدا جمع شدن خیلی سخت شده کار برای مادرا

خانومای عزیز من از بهار جون هم پرسیدم . توی ستارخان دنبال مهد خیلی خوب میگشتم لطفا اگه میتونین راهنمایی کنید مهد کودکا که همشون بستن دو سه جا رفتم ملودی باران بین اونا بیشتر جذبم کرد کسی تجربه ای داره ؟ با مدیرش صحبت کردم خیلی ارومم کرد بچه ها هم دیدم خوشحال بودن کلا اما چون بار اوله میره مهد نگرانم 

2738

واااااا؟ چرا ؟ دخترم اونجا میره خیلی ام راضی ام   . هم گوشه گیریش کم شده هم کلی دوست پیدا کرده غذا خوردنشم خیلی بهتر شده دیشب ازم ماکارانی میخواست مث مهدشون    من کلی ستارخان و مرزدارنو گشتم اما آخرش ملودی باران انتخابم شد

انتخاب مهد یا مدرسه خوب :

من نیلوفر هستم و 10 سال در کارهای متصل به فیلد کودک و نوجوان شاغل بودم دلم خواست با در نظر داشتن اینکه دو دفعه هم مادر شدم مقداری به همتون کمک کنم تا از این همه حرفای جورواجور و بعضا خصومت آمیز یا تبلیغی راحت بشید. رک حرف میزنم ناراحت نشید پس  

خانمای گلم:

1.مهد کودک یا مدرسه خوب اون جایی نیست که با سلیقه شما جور باشه بلکه باید قانونهاش سفت و محکم باشه

2. محیط شاد اولویته و هرچقدر شادتر باشن مطمئنا روحیات کودک شما هم خوبترخواهد بود

3.اگر کودکتون به هر دلیلی جایی جذب نشد معنا و مفهومش این نیست که اون مدرسه کلا بده . شاید  کودک شما باید جای دیگری رو امتحان کنه

4.بچه ها  همیشه می تونن  گرسنه باشن و این ربطی به اندازه غذایی که مدرسه یا مهد کودک بهشون میده نداره. بچه ها چندین وعده نیاز دارن طول روز.

5.یادتون نره هر جایی هرچقدر هم بد به قانون هاش احترام بزارید اگر اون مکان رو انتخاب کردین بدگویی های بعدی فقط شخصیت خودتون رو تخریب می کنه گلای من😊

6.استرس جدایی چیزی نیست که از مدرسه یا مهد کودک منتقل بشه بلکه وابسته به عملکرد والدین در منزل هست پس برید آموزش ببینید خواهشا

باور کنید بچه ها با رفتن به مدرسه و مهد  بیمار میشند و یا بی ادبی و کارهای ناهنجار هم یاد میگیرن. قرار نیست پاستوریزه بمونن و شما باید تربیتش کنی مادر گل

7.به دفعات دیدم مادرهایی که کلینیک میومدن و هزار و یک جور توقعات بی پایه و اساس از مدرسه  یا پیش دبستانی بچه شون داشتن کارهاییکه خودشون باید آموزش می دادن به کودک.

8. هیچ وقت طبق تجربه کادر مهد یا مدرسه وقت نمیزارن برای نوشتن نظرات خوب و اتفاقا تو این سالها دیدم اگه حوصله داشته باشن به دلایل مختلف سعی می کنن بدگویی هم بکنند

9.هر جا کامنت خوب و مثبت دیدین برین تحقیق شاید دروغه شایدم واقعیت اما آخرش همیشه اونهایی موفق هستن که تلاش می کنن درست فکر کنند بجای  کاراگاه بازی و

10.هرجا کامنت منفی خوندین شک نکنین اون آدم از سر لجبازی و خصومت بابت مسئله های کوچیک و حماقت گونه نوشته ( این کار رو بارها خودمم برای فروشگاهها کردم و قبول دارم تو عصبانیت بوده :)یکم با خودتون روراست باشید. تو کار دیدم که میگما )

در آخر اینم بگم من نه مدرسه دارم نه مهد نه خونه بازی . اما دلم برای این آدمهای سردرگم میسوزه واقعا.  انرژی بدین بهم که بتونم پیج روانشناسیمو سریع تر راه بندازم. حتما آدرسش رو برای شما میزارم

واااااا؟ چرا ؟ دخترم اونجا میره خیلی ام راضی ام     . هم گوشه گیریش کم شده هم کلی دوست پید ...

عزیزم اصولا مردم ما عادت دارن الکی ته دل دیگرانو خالی کنن اگه بچه ات حالش خوبه بد به دلت راه نده دیگه منم اوائل مهد کودک رفتن بچم خیلی حرفای نامربوط شنیدم همه روانشناسن والا     منم این مهدو برای اقوامم انتخاب کردم و آخرش دیدم همه چی خوب پیش رفته ایشالا که دختر گلت سلامت باشه خانومی

مامانا کسی راجع به مهد دامون ستارخان نبش خسرو و مهد کودک موج و قطه خیابان حبیب الله تجربه ای داره؟ ...

خانومی تا اونجا که من کلی پرس و جو کردم مهد کودک خیلی بهتره اونم اونایی که مال بهزیستی ان. دامون هم خوب بود اون موقع ها .نمی دونم الان هست یا نه

بعد چند سال اومدم نی نی سایت -آخی یادش بخیر چه نگرانی هایی داشتیم برای بچه هامون   هنوزم معتقدم ترانه باران یا همون ملودی باران بهترینن 

عاقلانه ترین تصمیمی که گرفتم بردن بچه هام به مهد کودک بود یادمه اون موقع مادر و پدرم هی مخالفت میکردن اما الان که سارینا مدرسه میره میفهمم چقدر جلوتره از دوستاش

نذارین بچه ها تو خونه بمونن بخدا ظلمه بهشون من حسرت روزهای کرونا رو دارم که بچه هام همش مجبور بودن مارو تحمل کنن تو خونه