2737
2734
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

| مشاهده متن کامل بحث + 61171 بازدید | 242 پست
خانمی شهریه مهد اردیبهشت اضافه شد و تمام وقت شد 240

ونیم وقت هم داره و من قیمتش رو نمیدونم
آرامــــــــش یـعنی : همه آدمای اضــــــــافه رو از زندگیت حــــــــذف کنی ... با اونی بمونــــــی ... که ارزششو داره ..
ممنونم عاطی جان. حتما سر میزنم.

من نیم وقت میخوام بذارم اولش ببینم چجوریه. خوششون میاد یا نه. اگه باهاش کنار اومدن تمام وقتش میکنم. چون دوقلو دارم با این حساب باید حداقل 400 بدم! اکثر مهدها واسه دوقلوها تخفیف دارن. باز خوبه یه جا دلشون واسه دوقلودارها میسوزه!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من اطلاع ندارم بچه های پوشکی رو قبول میکنن یا نه بهتره سر بزنی و سوال کنی.
در مورد شهریه هم با یا بدون صبحانه تا 11.5 داره
ساعت بعدی تا 1 هست همراه با نهار...
تا ساعت 4 هم داره

اگر عضو خانه کارگر باشی شهریه اش تخفیف خوبی داره
اگر هم نباشی ولی بیمه تامین اجتماعی باشی بهت میگن چجوری میتونی عضویت خانه کارگر رو بگیری

پارسا از 8.5 صبح میره تا 1 که شهریه آزادمیدم 161 تومن
منم پسرمو یکسال میذارم مهد باغ ستاره ها الان چهار سالشه خیلی هم از مهد راضی هستم منکه خیلی دوستشون دارم مهربون و خوش برخورد و با فهم و شعور هستن پسرم پارسال کلاس سعیده جون بود الانم کلاس الهه جون. راستی عاطی جون به پسرم عکس پسرتونو نشون دادم گفتم کیه گفت سهیل گفتم تو کلاس کیه گفت مهری جون.
ازش میپسرم مثلا تو مهد کیارو دوست داری از مدیرو مربیها میگه همشونو دوست دارم پسر من یکمی شیطونیهاش زیاد خیلی نگران بودم که رفتارشون با پسرم چجوری باشه که خدارو شکر خیلی خوبن حتی مربی الانش که عاشق پسرم میگه من فقط به عشق پسر شما و یه دختر دیگه دوباره اومدم مهد اخه پرسال رفته بود دانشگاه میرفت. منکه خیالم راحت.
ازاونایی نیستن که دقیقه به دقیه گله شکایت پسرمو بکنن هر وقت خودم بپرسم میگن که چجوریه شنیدم از مامانهای دیگه که بچه های شیطون یا بیش فعال دارن مربیها چقدر به مادراشون عذاب وجدان میدن من فکر میکردم پسرم بیش فعال از مدیرشون که پرسیدم نظرشون چیه گفتن ما نظر نمیدیم درست شیطون و از اون بچه های سخت هست ولی ما چیزی نمیگیم حتی منو به یه کلینیک معرفی کردن که پسرمو ببرم اونجا ببینم اونا چی میگن باهام همکاری داشتن.
شنیدم از همین مامانای نی نی سایت که بچه های بیشفعال داشتن و وقتی به مهدشون میگفتن اونا هم بل میگرفتن و هی گله گذاری میکردن از بچشون اما خانم ناجی مدیر مهد با اینکه من خودم از پسرم مستاصل بودم تازه بهم آرامش میداد و تا جاییکه میتونست راهنمایی و کمکم کرد منکه خیلی دوسشون دارم.
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
2731
سلام نسیم جون
جدی میگی الهی منم وبلاگ پسرتو دیدم اما عکسی نبود

راستی مشاوره اومده مهد و صحبت کرد بودی؟
من با شوهرم باهم رفتیم و کلی خوشمون اومد
آرامــــــــش یـعنی : همه آدمای اضــــــــافه رو از زندگیت حــــــــذف کنی ... با اونی بمونــــــی ... که ارزششو داره ..
ممنونم از نظرات همتون. فعلا تنها چیزی که فکرمو مشغول کرده اینه که من تهران ویلا هستم و اگه بخوام برم باغ ستاره ها باید از خیابون ستارخان رد بشم. اگر هم با ماشین بخوام برم کلی باید برم تا برق آلستوم و دور برگردون رو بیام. چون دوقلو دارم سخته با دو تا شون پیاده از خیابون رد بشم. فعلا به خاطر این مسئله دو دل شدم.

آره راست میگم. من مثل شما زرنگ نیستم وبلاگشو آپ کنم فکر نمیدونم چرا عکساشو نشون نمیده فکر کنم سایتی که توش آپلود کرده بودم مشکلی پیدا کرده.
اره اومده بودم مشاوره رو هر چندوقت یکبار میذارن ازاین مشاوره ها بعضی وقتها هم مشاوره تغذیه میاد مهد.
آره دیدمتون تقریبا وسطاش اومدید قبلا هم دیدةه بودمتون هم خودتونو هم شوهرتونو. دیگه ما تشخیص میدیم کدوم مامانو بابا جدید هستن.
چقدر خوبه که شوهرتون هم همراهیتون میکنه.
من جلوی در نشسته بودم همونی که آخر کلاس پسرش اومد تو کلاس و بلند گفت مامان روزت مبارک یادتون میاد؟؟
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
تازه من بخاطر اینکه مهد پسرم عوض نشه دچار محدودیت شدم آخه اسباب کشی داشتیم منم گیر داده بودم حتما تو این محل باید باشه
2740
الهیییییییییییییییییییی متوجه شدم خانمی کاش معرفی میکردی خودتو

شوهرم خیلی این جلسات رو دوست داره
مامان دوقلو ها میدونی خونه من کجاست بهبودی هست
با کلی تحقیق اومدم این مهد
اما مادرم تهران ویلا هستند گفتم بهتره نزدیک مامانم باشه امامهد شایان رو اصلا" خوشم نیومد
الان هم باید جابجا بشیم باز شوهرم میگه هر جا بریم باید این مهد باشه
خیلی راضیه خدارو شکر
نسیم جون دیروز خیلی خوشحال شدم دیدمتون تو مهد مشاللللللللللللللللله به پسر خوشگلت
مرسی عاطی جون دوست داشتم بیشتر میدیمتون اما دیدی که پسرم عین گوله دوید و رفت ایشالا دوباره همدیگرو میبینیم.
باشگاه کودک تماشا دارای فضایی بزرگ ، زیبا،تمیزو پراز اسباب بازی مناسب برای بازی کودکان 1 تا 8 سال .

همچنین کلاسهای مناسب برای رده های سنی مختلف شامل :

بازی گروهی ( 1تا 2 سال )

بازی مهارتی ( 2 تا 3 سال )

خلاقیت کودک ( 2 تا 4 سال )

play & learn

اسکیت ( 4 سال به بالا )

ژیمناستیک ( 4 سال به بالا )

ایروبیک کودکان ( 4 سال به بالا )

ارف ( 4 سال به بالا )

نقاشی ( 4 سال به بالا )

کارگاه زبان ( 3 سال به بالا )

آدرس : شهرک غرب ، بلوار فرحزاد ، خیابان طاهرخانی ، پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857
2706