2733
2739
عنوان

تقصیر منه یا شوهرم ؟

644 بازدید | 52 پست

دیشب مادربزرگشو خاله وداییش اینا همه خونه شوهرم اینا بودن خیلی وقته ندیدمشون (من وشوهرم هنوز نامزدیم ولی عقد کرده ایم)هی زنگ میدم بهش خیلی غیر مسقیم تلاش میکردم دعوتم کنه که نکرو خیلی دوس داستم برم این بحث جدا .بعد دوساعت زنگ زد گفتم بریم بیرون گفت بریم تو مسیر داشتم حرف میزدم گوششو گرفت خیلی بهم برخورد .اینم جدا ماداریم خونه درست می کنیم گفت امیر بیا خونرو اپن نزن ....این طرح روبزن گفت پول اون کارارو ندارم گفتم اونجا خونه منم هستا گفت کی گفته خونه توبه نامه منه از این حرفش باز ناحت سدم تا چند دیقه حرف نزدم .بعد گفتم چرا بابات توخونه درس کردن جهیزیه خریدن کمکت نمی کنه گفت براچی کمک نکنه همه پولترو اون میده (دروغ میگه باباسو بکشی پول نمی ده)گفتم من که ندیدم بهتوپول بده بهد گفت چرا باباتوپول نمیده اصلا براچی شب نامزدی کادوبهم نداد(وضع مالی ما تز اون پایین تره)گفت شاید نداشته  اصلا موقع عروسی معلوم میشه نه نامزدی .شرط بستیم که بابای کی بیشتر کادو میده😭😭همش این موضورو به روم میار توکل را ه هیچی نگفتم اصلا پیاده هم نشدیم وقتی برگشتیم هی میگفت چرا ساکتی .چیزی میخوری بگیرم .لال شدی .من هیچییی نمی گفتم اخرم گفت بگو غلط کردم وگر نه میبرمت قبرستون (نزدیگ قبرستونیم)ترسبدم اما باز ساکت بودم ولی دبدم داره میره سمت قبرستون یه بی اخطار گریه کردم اخه خیلی از این جاها اونم توشب میترسم گریمو که دید مسخره کرد در عین حال ماهم نزدیک تر میشدیم زجه میدم جیغ کشیدم بعد گفت باسه باشه برمیگردیم برگشیتم منو برد خونمون خودسم رفت تاالانم زنگ نزده چی کار کنم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ناراحت نشیا ولی معلوم شخصیت تو اصلا براش ارزشی نداره که به همین سادگی خوردش میکنه

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2738
2706