2737
2734

من و خیلی اذیت کرده 

پیش همه تحقیرم کرده 

باعث شده از چشم خانوادم و حتی زن داداشم بیفتم خیلییییی با سیاست و دو رو هست 

با برادرم دشمن کرده 

من کلی کتک زده 

حقشه باید همچین کاری کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الان بگم نکن نمیکنی؟

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

نکن .

زبون داشته باش .

هر کاری میخوای بکنی . بیا بپرس . یادت بدیم چیکار کنی .

خواست سیاست به کار بگیره . بیا بپرس بگیم چی بگی تا لال شه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

چندسالته😂😂😂

همین دیروز یاد فیلم دنیای شیرین افتادم.. نوجوون بودیم که میزاشت... یه روز داداشای شیرین تو غذاش نمک زیاد ریختن که از چشم خانواده بیفته🤦🏻‍♀️😂

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
نکن . زبون داشته باش . هر کاری میخوای بکنی . بیا بپرس . یادت بدیم چیکار کنی . خواست سیاست به ک ...

من میخوام دو روییش ثابت کنم اونوقت چیکار کنم؟؟؟؟

بابام فکر میکنه بهترین دختر دنیاس اون نمی‌دونم پنهان کاریاش 

چندسالته😂😂😂 همین دیروز یاد فیلم دنیای شیرین افتادم.. نوجوون بودیم که میزاشت... یه روز داداشای ...

😂چیکار کنم خب عضابم خورد 

میخوام کنکور بخونم شوهرش و ول کرده بیشتر از ی سال اینجاس هر ازگاهی میره سر میزنه بهش 

ولی بازم تو چشم شوهرشم عزیز

من میخوام دو روییش ثابت کنم اونوقت چیکار کنم؟؟؟؟ بابام فکر میکنه بهترین دختر دنیاس اون نمی‌دونم پنه ...

توام بهترین دختر بشو 

تو جمع ازش تعریف کن ، بگو بهترین خواهر و... 

خیلی جوش بیاری ، بدتر همه گارد میگیرن 

با پنبه سر ببر

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
2706