2733
2734
عنوان

تقصیر منه یا شوهرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 52 پست
خو کمک نمی کنه دیگه مرتیکه چاقه به درد نخور

عزیزم وظیفش نیس کمک کنه اگه هم کمک کرد از لطفشه شما الان نامزدی من اونجور که خوندم شما از وقتی سوار ماشین شدی فقط غر زدی بعده یه مدت نامزدت ازت زده میشه بجایه این حرفآ از این دوران لذت ببرین

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم واقعا کم سن و سالی واین مشکلات ب خاطر همین سن کمتونه.حتما مطالعه داشته باش در مورد همسر داری و ا ...

همیشه همیشه

دست بزنم داره البته وقتی من بزنم ادنم میزنه 

2728
بهم میگه خیلی حرف میزنی😭😭

حرف زدن با غر زدن فرق داره همسرتم بچس خیلی راحت میتونی با زبون خوش نرمش کنی اصلا راجب خانوادش بد نگو در مورد خونه هم میتونستی بگی الان اینا مده من آرزومه باهات  تو همچین خونه ای زندگی کنم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
حرف زدن با غر زدن فرق داره همسرتم بچس خیلی راحت میتونی با زبون خوش نرمش کنی اصلا راجب خانوادش بد نگو ...

میگم صدبارم گفتم گوش نمی ده اصلا به حرفام توجه نمیکنه

صد در صد یه راهی یه نقطه ضعفی داره اونو پیدا کن

سایت درباره کودک زیاده اما من یه سایت پیدا کردم که حتی 1 دونه ام تبلیغ نداره و تمام مطالبش رایگانه

یه عالمه مطالب درباره کودک داخلش هست.

حتما سر بزنین

قصه صوتی کاملا رایگان

مقالات تربیتی کارشناسی شده

قصه شب

یه عالمه ویدیوی آموزشی کاملا رایگان

...و کلی مطالب جذاب دیگه

2740