2737
2739
عنوان

تقصیر منه یا شوهرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 52 پست

عزیزم وقتی همسرت جنبه اش را نداره واقعا وارد اون بحث نشو.از الان باید دستت بیاد اخلاق همسرت ک حرفی نزنی ک تهش اینقدر شخصیتت خرد بشه.طرفت را نمیتونه ی دفه تغییر بدی ولی میتونی شرایط را مدیریت کنی ک حرفتون ب بحث و اینا نرسه.

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند

هیچکدوم مقصر نیستین.. به خاطر سنتونه

اینایی که به شوهرت توهین میکنن و میگن روانی

کنجکاو شدم بدونم ایناهم چندسالشونه که ندیده و نشناخته به یه نفر همچین حرفی میزنن..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اينجا گفتن و نوشتم و نظر خواستن بى فايدس عزيزم حتما قبل از عروسىتون مشاور بريد شما به شدت وابسته هستين و همسرت ظاهرا شخصيت ضداجتماعى داره لطفا حتما به مشاور خووووب و مورد تاييد مراجعه كنيد

روانی هستن ایشون گویا. 

اولش اینه، اخرش افتضااااااااس. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2742
هیچکدوم مقصر نیستین.. به خاطر سنتونه اینایی که به شوهرت توهین میکنن و میگن روانی کنجکاو شدم بدونم ...

عزيزم يه سرى بى تجربگى ها و بچه بازيا ممكنه به خاطر سن كم باشه ولى اينجورى آزار دادن و لذت از آزار قطعا طبيعى نميتونه باشه

2738
هیچ خودمم از سن ازدواجم راضی نیسم 

خوب عزيزه دلم اگه الان راضى نيستى قطعا چند سال ديگه كاملا پشيمونى ازت خواهش ميكنم يه تجديد نظرى بكن و حتما از آدماى مجرب مشورت بگير

گلم واقعا کم سن و سالی واین مشکلات ب خاطر همین سن کمتونه.حتما مطالعه داشته باش در مورد همسر داری و از اینجور مطالب.و اگه رفتار همسرت همیشه باهات همینجور حتما با خانوادت مطرح کن.

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
2706