1373
1363
عنوان

کاهش میل جنسیم

1204 بازدید | 84 پست

نمی‌دونم چی شده ، اصلا تمایلی ندارم بهش ، کم کم صدای شوهرمم داره در میاد 

تا یکی دوسال اول خیلی بهتر بودم ، همیشه اشتیاق داشتم واسش ولی الان اصلا برام مهم نیست . بعضی وقتا ادای لذت بردن در میارم ولی واقعاً هیچ حسی ندارم 

می‌تونه ربطی به ناموفق بودن تلاشهامون برای بچه دار شدن دانه باشه؟

چکار کنم 😔

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1387

آخ آخ خیلی بده اینطوری...من خودم اکثر مواقع فقط تحمل میکنم که تموم شه فقط در طول ماه یکی دو بار پیش میاد که خودمم شور و شوق داشته باشم همیشه سردم اگه رابطه داریم به خاطر شوهرمه 

1376
وا چ ربطی داره.خیلی سفید پوست دیدم ک شدید میل دارن

چون اکثر پوست سفبدا مزاجشون سرده

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
بله هرچی سفیدتر سردتر

پس بی چاره شوهر ایندم😐

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
1226
منم...گاهی وقتا خوب میشم..دوباره سرررد میشم

الان یکساله به جز چند مورد .... بقیه اش هیچ لذتی نداشته برام . من واقعاً دنبال یه راه چاره ام . چکار می‌کنی خوب میشی بعضی وقتا 

1364