1428
1389
عنوان

کاهش میل جنسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 84 پست
کاش منم میتونسم.. 

ولی مث من هم خوب نیس.ولی عزیزم همیشه نه ولی گاهی پیش قدم باش اینطوری شوهرت هم ی لذت خاصی می‌بره سعی کن گاهی تورابطتتونومدیریت کنی.فقط مث من نباش .زیادپیش قدم نباش فقط گاهی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1432
الان چند ماهه دیگه منم اصلا هیچ میلی ندارم انقدر راحتیم همسرمم خوشحال    

من اگه شوهرم یک هفته نخواد دیوانه میشم از فکر اینکه نکنه با کس دیگه بوده و جای دیگه سرش گرمه . با اینکه خودم اصلا تمایلی ندارم ولی همیشه ب خودم میرسم و لباسی می‌پوشم که دوست داره

من شنیدم مردا مث خانوما نیستن و نمیتونن چندماه نخوان

کاش منم سردبشم

دو نفر مثه هم باشن خیلی خوبه کسی این وسط اذیت نمیشه من هرکار کردم همسرم میلش زیاد نشد خدا نظری کرد من تعطیل شدم الان زندگی زیباتره خیلی فشار روحی داشتم

1390
من اگه شوهرم یک هفته نخواد دیوانه میشم از فکر اینکه نکنه با کس دیگه بوده و جای دیگه سرش گرمه . با ای ...

نه من دیدم چقدر اول زندگی داغون شد وقتی نمیتونس خودش نمیدونست اینجوریه رفت دکتربا دارو خوب شد ولی کلا خیلی میلش کم بود 

من ارایش میکنم دوس نداره میرم بیرون ارایش میکنم میام خونه پاک میکنم

بله هرچی سفیدتر سردتر

😕😕 از کجا در میارید این حرفا رو ؟!!😐

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
😕😕 از کجا در میارید این حرفا رو ؟!!😐

از طب سنتی😐برو مطالعه کن سفید پوستا سرد مزاجن

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
از طب سنتی😐برو مطالعه کن سفید پوستا سرد مزاجن

احتمالا پس منو شامل نمیشه 😂😐

آهان یچیزی بی ادبیه ولی خب ببخشیدا اینا که بازی میکنن اکثرا سفیدن خب ؟!! من فکر نمیکردم واقعا ربطی داشته باشه !🙄

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
1442