1421
1411
عنوان

کاهش میل جنسیم

1205 بازدید | 84 پست

نمی‌دونم چی شده ، اصلا تمایلی ندارم بهش ، کم کم صدای شوهرمم داره در میاد 

تا یکی دوسال اول خیلی بهتر بودم ، همیشه اشتیاق داشتم واسش ولی الان اصلا برام مهم نیست . بعضی وقتا ادای لذت بردن در میارم ولی واقعاً هیچ حسی ندارم 

می‌تونه ربطی به ناموفق بودن تلاشهامون برای بچه دار شدن دانه باشه؟

چکار کنم 😔

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

آخ آخ خیلی بده اینطوری...من خودم اکثر مواقع فقط تحمل میکنم که تموم شه فقط در طول ماه یکی دو بار پیش میاد که خودمم شور و شوق داشته باشم همیشه سردم اگه رابطه داریم به خاطر شوهرمه 

1376
وا چ ربطی داره.خیلی سفید پوست دیدم ک شدید میل دارن

چون اکثر پوست سفبدا مزاجشون سرده

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
بله هرچی سفیدتر سردتر

پس بی چاره شوهر ایندم😐

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه
1387
منم...گاهی وقتا خوب میشم..دوباره سرررد میشم

الان یکساله به جز چند مورد .... بقیه اش هیچ لذتی نداشته برام . من واقعاً دنبال یه راه چاره ام . چکار می‌کنی خوب میشی بعضی وقتا 

1391