2737
2739
لگد هم میزنه؟؟؟یا فقط مثل مار جابه جا میشه؟؟؟نمیدونم چرا بچه من یک سمته کمرم رگ به رگشد بس که یک سمت ...

برعکس پسر من همش لگد میزد 

ولی دخترم مثل ماهی سر میخورد 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نی نی شما پسره عزیزم؟

نه علائمی که گفتی و میگم...من یه دختر دارم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2742
نه علائمی که گفتی و میگم...من یه دختر دارم

اخه عزیزم پانزده هفته یجارفتم سونو گفت پسر بعد انومالی هجده هفته گفت دختر نمیدونه چجور پایین تنه رو دیدن خودمم گیج شدم الان همش میگم نکنه اشتباه شده ولی دکتر انومالی دکتر خیلی خوبیه

2740

من برعکس شمام.میمیرم واسه دختر خدا پسر داد.دوروز کامل اشک ریختم گفتش پسره.خلاصه اخرش دوباره گریه کردم توبه کردم فداشم میشم خدایا خودت منو ببخش .ناشکری نکردم.پلک چشمم فرش زیر پاش

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

من چون خیلی فشار اطرافیان روم بود و شوهرم خیلی پسر دوست داشت چون اصلا تو فامیل پسر نداریم همه دخترن. ولی بچم دختر شد اما الان دوسالشه خیلی دوستش داریم و خداروشکر میکنیم ک سالمه شوهرمم میگه دیگه بچه نمیخام همین برام بسه ولی من ته دلم دعا میکنم ک خدا یه پسر بده بهم تا دخترم بدون داداش نباشه 

چی‌بگم والا😑
اخه عزیزم پانزده هفته یجارفتم سونو گفت پسر بعد انومالی هجده هفته گفت دختر نمیدونه چجور پایین تنه رو ...

اخه شدیدا علائمت پسره...

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
من ..نه اینکه از دحتر داشتن بدم بیاد ،اتفاقا عاشق دخترم اما خب چون یه دختر ۵ ساله داشتم دوس داشتم ا ...

منمممممممم😭😭😭😭

این تاپیک دوباره داغ دلموتازه کرد

خیلی آرزوهاداشتم خیلی برنامه هاداشتم

باحاملگی ناخواسته همه چی به هم ریخت

اولیم دختربود۶سالشه دومیموخیلی دلم پسرمیخواست جنسم جورشه(هرمیوه ای مزه خودشوداره)

این حاملگیم فقط به گریه وغصه گذشت😔😔

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من دوسداشتم دومی پسرشه.چون اولی دختربود.امادومی هم دخترشد.خداروشکرسالمن.اگ خدابخادسومی رومیرم ای یوا ...

مثل همیم کهههه😔😔

منم خیلی دومیموپسرمیخواستم

توفکرسومی ام من که همش به دوتابچه خیلی تاکیدداشتم

انشالله قسمتمون شه سومی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من که بچه ی دومم دلم می خواست پسر باشه وقتی رفتم سونو دکتر گفت معلوم نیست احتمالا دختره  اومدم ...

خوش به حالت

من بارداری اولموبه اشتباه گفتن پسره انقدخوشحال بودم که به قول شماوصف نشدنیه

بعدگفتن دختره،گریه کردم وناراحت شدم و...بعدش کناراومدم گفتم اولیمه عیب نداره

ولی ازاون موقع به بعدپسرشدبرام یه آرزو،سردومیم انقدحساس بودم که میرم تعیین جنسیت که ناخواسته زدحامله شدم وبازم دختر

خیلی گریه کردم خیلی غصه خوردم😢😢

2706