2737
2734

منم عاشق پسر بودم عاشق پسر بچه ها میدیدم ذوق میکردم  برا اولین بچم ۴ سال پیش وقتی باردار شدم رفتم سونو گفتن دختره هزار بار خدارو شکر کردم خانواده شوهرم بهم میخندیدن هر مادری نمیتونه پسر بیاره خاک تو سرت نتونستی برا بچمون پسر بیاری من فقط جوابشونو میدادم میگفتم ب کسی ربط نداره دختر نعمت خداست اسمشم نفس انتخاب کردم کلی براش طلا و سیسمونی مامانم گرفت ۹ ماه رفتم برگ بستری بگیرم دکتر نوشت سونو ۵ بوعدی رفتم دکتر گفت پسرمون ۱۳ آبان ب دنیا میاد گفتم دختره گفت ن عزیزم پسره .هیچ وقت ناشکری نکنین..

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همسر من وقتی اولین سونو گفتن پسره🥴😕

من🤭

همسرم تو سونو ۲۰هفته گفتن دختره🥰😍😍😍😍

من😬🤭

جدول چینی چرت بود بمن گف پسره اما الان عروسک دارم❤️

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

بچه خودش خودشو تو دلها جا میکنه من اولیم پسر بود خیلی خوشحال بودم دومی رو دختر میخواستم وقتی سونو گفت پسره خیییلی گریه کردم خدا ببخشتم سر نماز روزو شب دعام این بود بچم دختر بشه ولی خواست خدا همون پسر بود الانم به حاطرش بارها خدا رو شکر میکنم و بابت اون گریه ها خیلی پشیمونم امیدوارم بچه هام سالم باشن فقط این و از خدا میخوام

2731

وای زن دایی منم برعکس یه پسر داشت دوقلو باردار شد دوتاشم پسر بودن بی دلیل سقط شدن دوباره چندسال بعد باردار شد بازم پسر بار سوم ای یو ای کرد برا دختر اونم پسر شد دیگه ناامید شده

من از اول پسر دوست داشتم و بچم پسره و عاشق پسرهستم ولی هر دو تا نعمت خدا هستند...هیچ مادری از داشتن ...

منم از اول عاشق پسر بودم.نمیدونم چرا حس میکردم با دختر نمیتونم کنار بیام.طبق تجربه ای ک با شاگردهای پسر و دخترم داشتم.

بچه م پسر شد خدارو شکر

الان سر دومی التماس خدا میکنم دختر بشه🙄

با اینکه همه میگن همجنس باشن بچه ها، راحت تری

اهان رشد موهای بدنم چند برابر شده😥

ربطی نداره.منم رفتم nt گفت احتمالا دختره.قبلا خیلی موهای زایدم کم بود و دیر در میومد الان خیلی رشدش زیاد شده

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2740
اره تکون نمیخوره ولی سفت میکنه خودشو اصلاااا ویار ندارم ولی غذا میخورم اذست میشم بدنم خشک شده دست و ...

من سر پسرم دقیقاااا این حالات و داشتم‌

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

من دوسداشتم دومی پسرشه.چون اولی دختربود.امادومی هم دخترشد.خداروشکرسالمن.اگ خدابخادسومی رومیرم ای یوای تعیین جنسیت که پسرشه

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
تو چشم چپت هم بود حتما عزیزم ولی کمرنگ تر یا رگها قرمز داشتی تو هردو چشم باشه دختر

منم واسه هر دو بچم تو چشم راستم حرف v بود 

تو چشم چپم هیچی نبود بچه اولم پسر و بچه دومم دختر 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
2706