2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون مجبورم زندگی کنم باید سکوت کنم خدایی نکرده طلاقم بگیرم مطمئنم بابام خونه نشینم میکنه چرا چون یه ...

خوب خانواده شما خیلی سنتی با مسائل برخورد میکنن.الان طلاق موضوع پیچیده ای نیست.شاغل باشی مستقل باشی اصلا احتیاجی به پدرتم نداری.نترس از زیر پا گذاشتن عرف های بیخود جامعه

انشالله عزیزم دلم اگه به هردوتا هم دو جنس بده که شکرش که ادم‌تو دلش نمونه البته اگه خدا حکمت قسمت بد ...

آره عزیزم آدم هر دوتاشو داشته باشه خیلی خوبه من دوتا دختر باردار شدم دوبارشم یکسال رژیم تغذیه و تخمک گذاری پسر داشتم اما جفتش دخترشد ک اولی سقط شد تو۲۰هفتگی الانم دومی تو دلمه بنظرم فقط و فقط خواست خداست فقط باید خدا بخواد قربونش برم انشالله ب همه جفتشو بده

تو چشم چپت هم بود حتما عزیزم ولی کمرنگ تر یا رگها قرمز داشتی تو هردو چشم باشه دختر

اخه من خواهرمم yداشت تو چشم چپش اما بچش پسره  

خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند
باور کن خودتم میدونی این حرفت هم درست نیس  الان من یه سری با شوهرم دعوام شد زنگید به بابام فحش ...

عزیزم..منم برادر ندارم...فقط دوتا دختریم..بابام همه کاری واسمون کرد...روزی ک شوهرم اومد خواستگاریم..بهش گفت اول ی خونه میزنی ب نام دخترم بعد میای..وقتی خونه زد ب نامم..بش گفت حالا سند هر چی ک داری و نداری میای میزاری تو گاو صندوق خونه من...بازم شوهرم این کارو کرد...بعد پدرم جلو همه گفت من فقط این دوتا دخترو دارم ...کسی بهشون بگه بالا چشمت ابرو نمیزارم ی دقیقه هم تو خونه تون بمونن...واسه خواهرمم دقیفا همین کارو کرد...الان زندگی منو خواهرم زبانزد همه فامیله...همسرامونم انقد خوب و مودبن ک حد نداره..جلو بابام جرئت ندارن حتی پاشونو دراز کنن...وقتی قبل ازدواج سختگیری باشه...داماد و خانوادش تا قیامت ب خودشون اجازه نمیدن ب عروس بگن بالا چشمت ابرو

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
بخدا اصلاااا برا من مهم نیست  ولی اون داره خودشو میکشه 😂😂

محل نذار .... منم جاریم پسر داره عزیزم .... ولی الان نی نی من دختر من چون برادر نداشتم دوس داشتم پسر بشه نه بخاطر رقابت با اون ولی اگه جاریت بخاطر اینه که از تو سرتر باشه مثلا با پسرش خیلی کوچیک فکر میکنه .... و شاید اینده که دختر تو داره هزار برابر بهتر پسر اون باشه 

بچه ها خیلی کلید نکنید رو دختر و پسر معمولا ادم یکی رو بیشتر دوست داره ولی وقتی اونی میخواستین نشد خیلی اه و ناله و گریه نکنید...من یکی رو میشناسم که اولی دختر داشت دومی پسر میخواست انقدر گفت گفت رفت اون آزمایش دومیلیون هم داد دختر بود انقدر گریه کرد بچش وقتی به دنیا اومده بود همون موقع مرد .....خیلی سخته واقعا هر دو خوبن هر چی صلاح باشه قسمتون میشه..

کاربر قدیمیه فراموشکار   
2706