2737
2739

من از اول عاشق دختر بودم. مکه هم که رفتم دوقلو دختر از خدا خواستم. اما الان دوتا پسر دارم. لباس دختر ونه می بینم دلم قنج می ره.. 

خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
امضات... الهی تن خودت و عزیزات سلامت باشه و اگه مادرتون فوت شده غرق در رحمت الهی ایشااله

ممنون دوست عزیز

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریشه پسردوستی من برمیگرده به سونوی اشتباه بارداری اولم که گفتن پسره باهاش خوگرفته بودم پسرم صداش می ...

آره شرایط آدما فرق میکنه اگه یه روزی گریه های آلانتو بچت بعدا از شوهرت یا هر کی بشنوه  خیلی ناراحت میشه من با این ک الان خیلی دوسم دارن ولی هنوز یاد حرف مادرم میوفتم از گدرم ناراحت میشم حرصم میگیره   حالا یه کاری کن  گر میجات اینا ک ب کنار روز 14 پریود با کیت تخمک گزاری روز تخمک گذاری رابطه داشته باش از دوهفته قبلم رابطه نداشته باش ک اسپرم قوی باشه  اول خودت ارصا شو بعد همسر قشنگ دراز بکش نیم ساعت بلند نشو   پسر میشه من چون 5 ماه تو اقدام بودم  یه بار این کارو کردم دقیق تو روز تخمک گذاری ک بگیره پسر شد این روش پسر شدنه خیلی‌ها جواب گرفتن

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
انشالله بعدیت یه گل دخترباشه،سالم وسلامت

بگو دوقلو دیشب آنقدر فکرشو کردم خواب دیدم  آرزو جون خیلی ها آرزوی دوتا دختر تو رو دارن  انشالا صحیح سالم دنیا بیاد دکتری فیلسوفی...بشه بهش افتخار کنی  کیف کنی   انقدرم خودتو اذیت نکن موفق باشی ❤️❤️❤️❤️❤️

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2728
ولی قبول کن هرمیوه ای مزه خودشوداره من نمیگم ازدختربدم میاد،اتقاقاعاشق دخترم هستم چون دوتابچه بیشت ...

عزیزم اتفاقابرعکس...منم کلی رژیم وغیره رعایت کردم اماپسرنشد.میگم اگ ناخاسته میشددلم نمیسوخت.دیگ شده.امامن باکلی رعایت بازم نشد😢

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
عزیزم اتفاقابرعکس...منم کلی رژیم وغیره رعایت کردم اماپسرنشد.میگم اگ ناخاسته میشددلم نمیسوخت.دیگ شده. ...

هیییییی چه کنم که به عقب برنمیگرده تقصیرخودخرم بودتقصیرشوهربی شعورم بوداگه سفت وسخت جلوگیری میکردیم اینجوری نمیشد

آره شرایط توهم سخته آدم به تلاشی که کرده میسوزه.بچه چندمته؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
هیییییی چه کنم که به عقب برنمیگرده تقصیرخودخرم بودتقصیرشوهربی شعورم بوداگه سفت وسخت جلوگیری میکردیم ...

دوتادختردارم.موندم براسومی چ کنم خیلی نگرانم

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
دوتادختردارم.موندم براسومی چ کنم خیلی نگرانم

منم دخترم به دنیااومدحالادوتادختردارم

نمیدونم چه غلطی بکنم واسه سومی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2738