2737
2734
عزیزم..منم برادر ندارم...فقط دوتا دختریم..بابام همه کاری واسمون کرد...روزی ک شوهرم اومد خواستگاریم.. ...

ما فامیلیم 

بابام واس منم خیلی ارزش قائلع ولی وقتی که طرف احمق باشه چه کاری میشه کرد

شوهر شما هم شاید از ۱۰۰۰نفر یکی اونکارارو انجام بده

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محل نذار .... منم جاریم پسر داره عزیزم .... ولی الان نی نی من دختر من چون برادر نداشتم دوس داشتم پسر ...

این حرفش خیییلی منو ناراحت کرد ( قبل اینکه باردار بشه) گفت بهاره منو تو اینقدررر باید بزاییم که پسر بشه 😤😤 منم گفتم منوشوهرم پسر نمیخواییم هر چی خدا بهمون هدیه بده 

دختردارشدن خیییییلی حس شیرینیه 💖
ما فامیلیم  بابام واس منم خیلی ارزش قائلع ولی وقتی که طرف احمق باشه چه کاری میشه کرد شوهر شما ...

خب گلم وقتی شوهرت احمق طلاق بگیر..مگه تو چن بار زندگی میکنی ک با ی احمق سر کنی...بخدا من شوهرم بهم بی دلیل اخمم کنه..میزارم میرم..والا مگه من چن سال زندمو میتونم زندگی کنم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2731
2740
خب گلم وقتی شوهرت احمق طلاق بگیر..مگه تو چن بار زندگی میکنی ک با ی احمق سر کنی...بخدا من شوهرم بهم ب ...

بخاطر دخترم موندم 

شوهرمن تحت تاثیر آدمای دوروبرشه که هیچکدوم آدم نیستن

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
اره ولی قوی نیست مدام هم حرکت نداره گاهی زیر شکمم حس میکنم یه چیزی مثل مار جابه جا میشه گاهی هم سمت ...

پسره

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2706