2733
2734
الان قشنگ تکوناشو حس میکنی؟؟

اره ولی قوی نیست مدام هم حرکت نداره گاهی زیر شکمم حس میکنم یه چیزی مثل مار جابه جا میشه گاهی هم سمت تخمدن راستم مثانه لگد میزنه ولی همش یجا ساکنه راست اصلا علاقه به چپ بدنم نداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مال من پایینه ولی شکمم کامل گرده تیز نیست

ببین پسر زود شکم بالا نمیاد .شکم مامان کوچیکه. توماه های آخر تپل میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من دلم به دختر میسوزه چون همه دخترا کلا بدبختن تو این جامعه بخاطر اون دوست نداشتم دختر بشه

توروخدا انقدر اینو نگید.انرژی منفیه.اوضاع جامعه داغونه اوکی....به بچه هامون تلقین نکنیم که چون دختری بدبختی.میلیون ها دختر خوشبخت تو همین کشور داریم

2706