2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منکه میگم صددرصد پسره هم اینکه میگین ساکتون لوبیا شکل بوده

اته علائمم به دختر نمیخوره .... به هر کی میگم میگه مطمئنی دختر؟اخه پانزده هفته یجا دیگه رفتم سونو گفت پسر بعد هجده هفته انومالی گفت دختر اخه دختر تخمدنهاش شکل گرفته دیگه ممکنه اشتباه بگه موندم هنوزم خرید نکردم خودم

دختر عزیزم

چند ماهته؟

خ علائمت ب پسر شبیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من برعکس ی پسر داشتم دوس داشتم دومی هم دختر باشه که نشد رفتم سونو بهم گفتن پسره انگار دنیا رو سرم خراب شد ایییقد گریه کردم ولی الان که بهش فکر میکنم میگم خدایا منو ببخش ناشکری کردم الان دوسش دارم تیکرمم هم همون اول زدم صورتی به امید دختر دار شدن که خدا نخواست هر چی مصلحته همون میشه 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
رها جون سنت رو تو بارداری و ماه زمانی که باردار شدی میگی ببینم جنسیت بچتو

میشه منم بگم جنسیت نی نی مو از رو جدول چینی بگین؟

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند
اره ی بار دیگه برو قشنگ مطمین بشی

وای حالا شوهرم عاشق دختر پانزده هفته گفتم پسر زیاد خوشحال نشد ولی خودم چون برادر نداشتم خوشحال شدم ولی حالا هم که گفت دختر گفتم خدا مصلحت میدونه حتما

اته علائمم به دختر نمیخوره .... به هر کی میگم میگه مطمئنی دختر؟اخه پانزده هفته یجا دیگه رفتم سونو گف ...

۱۸هفته احتال خطا خ کمه.حالا یبار دیگ برو.ولی ۱۸هفته پسرو زود تشخیص میدن 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من برعکس ی پسر داشتم دوس داشتم دومی هم دختر باشه که نشد رفتم سونو بهم گفتن پسره انگار دنیا رو سرم خر ...

ابیش کن

2706