2733
2734

شما نظر بدین شوهرم جایی کار میکنه یه روز در میون خونه س همش میگفت کاش کار داشتم حوصله خونه ندارم حالا جایی پیدا شده بره کار البته کار از طرف شوهر خواهرمه کارش خیلی راحته میتونه راحت روزی که خونه س چند ساعت بره بیاد و آخر ماه حدود ده تومن بگیره میگم برد اون ده تومن را طلا بخر برای من و دخترم میگه باهمین حقوق بساز خودمم کار میکنم میگه زیر بار باجناق نمیرم پس فردا بگه من پولداری کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفاً بهش سخت نگیر بعضی وقت‌ها باجناق‌ها درسته کاری انجام میدن ولی از اونطرف طعنه میزنن اگه فنی بلده همون کار خودش رو انجام بده بهتره یا برای غریبه کار کنه بهتره تا باجناق

اره شوهر منم همین را میگه 

خب براشون حس بدی داره . مث این میمونه شما اگ ی روزی خدایی نکرده برا ی چیزی لنگ بمونی در خونه جاری رو بزنی هرچقدم با جاریت خوب باشی . نمیشه اصلا

شما اولش خیلی بد توضیح دادید. نگفتید همسرتون فنی هستند. من فکر کردم تنبله و از کار فراری و به زور شم ...

البته کار فنی ش فایده ای نداره حمالی هست درواقع چون نمیتونه حقش را بگیره الکی کار می‌کرد منم دیگه نمیزارم بره