2737
2734
وای خدا کنه مال منم پسر باشه😭😭😭😭

سلام.انشاالله اول بچت سالم باشه بعد پسر.😍😍من یه دخترناز دارم اما دلم میخاد دومیم پسر بشه.

میتونی برای من حساب کنی سال ۹۹ دقیقا ازکی تا کی لقاح صورت بگیره بچم پسر میشه.۲۷.۱.۷۰ تاریخ تولدمه.

❤ 
پسر دقیقا مثل مار یا ماهی جا بجا میشه.منم الان هیجده هفتمه

لگد هم میزنه؟؟؟یا فقط مثل مار جابه جا میشه؟؟؟نمیدونم چرا بچه من یک سمته کمرم رگ به رگشد بس که یک سمت خوابیدم دیگه زدم بیخیالی راستم می خوابم بخدا داغون شده استخونهام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من و شوهرم دختر میخواستیم بچم پسر شد..

ولی خب چیزی از ناز و عشوه یه دختر کم نداره قربونش برم😍مث یه دختر دلبری میکنه خیلی بانمکه😍خدا بچه های شمارم نگه داره❤

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

بچه ها یکی اینو تست کنه بمن بگه درسته یانه. مرسی ازتون

👼🤰😍😋 تشخیص جنسیت فرزند از روی نبض

🤱زنی که بچه اش پسر است
نبض سمت #راستش قوی تر میزند

🤱زنی که بچه اش دختر است
نبض سمت #چپش قوی تر میزند

🤗 نیازی هم به سونوگرافی نیست

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
2740

شوهرمن خیلی پسر دوس داره برادز زاده هاشم همشون پسرن،من بچه اولمو که باردار بودم همش میگف پسره وقتی رفتیم سونو گف دختره،وااای شوهرم خیییلی ناراحت بود،انقد ناشکری کرد تا خدارو خوش نیومد ۱۵ هفته بودم که فشارم رفت بالا و بچه توشکمم خفه شد،۲۰روز بعدش شوهرم با ماشین زد به یه بچه ۴ساله اونم فوت کرد،یعنی خدا جواب ناشکریمونو خیلی خوب داد

دوست عزیز من 24 سالمه و اردیبهشت بادار شدم.میشه بگی جنسیتش چیه بر اساس حرفاتون؟؟؟

البته جنین من احتمال 90 درصد سقط میشه ولی شما حدستونو بگید

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
ارع بگو

خوابم کم شده 

دهنم تلخه 

ترش دوست دارم

ساک بارداری سمت  راستمه

حالت تهوع از هفته ی ۵ داشتم اما تا حالا بالا نیاوردم

شب ها اصلا حال خوشی ندارم به سختی می خوابم

از غذاها بدم میاد همه شون بدمزه  شدن و مدام احساس گرسنگی دارم 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2706