2752
2734
شوهرمن خیلی پسر دوس داره برادز زاده هاشم همشون پسرن،من بچه اولمو که باردار بودم همش میگف پسره وقتی ر ...

اره منم دکتر که رفتم یه خانومه دوتا دختر یه پسر داشت بعد ناخواسته تو چهل سال باردار شده بود دخترم بود هجده هفته اش بود گفت اینقد ناشکری کردم گفتم خدا با سه تا بچه بزرگ این چی بود بهم دادی کجا دلم بذارمش بعد گفت حالا بهم گفتن ناقصه اینقد ناراحت بود اومده بود سقطش کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچه اولم دختره

الانم ۱۹ هفته مه رفتم سونو گفت دختر

درسته دوس داشتم پسر باشه ولی زیادم فرقی نمیکرد برا من

ولی شوهرم...😤😤😤

هنوز باورش نمیشه دختره میگه کاش پسر باشه

خیلی ناراحتم  هر کس میبینه میگه عه کاش پسر بود...

شوهرمن خیلی پسر دوس داره برادز زاده هاشم همشون پسرن،من بچه اولمو که باردار بودم همش میگف پسره وقتی ر ...

وااای موهای تنم سیخ شد..خدا خیلی بدش اومده خییییلی 😔بعد شوهرت خودش فهمید از چی بود اینهمه مصیبت؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

دوست عزیز به جز سنو هیچ مدرکی معتبر نیس.نوع ویارها و حالت تهوع و سردرد و هرچیز دیگه ای هییییچ ربطی ب جنسیت جنین نداره‌.حتی یک درصد.اینا همش چرت و پرته.اصلا توجه ب این حرفا نکن.فقط سنوی هفته ی ۱۴ به بعد مهمه 

دوست عزیز به جز سنو هیچ مدرکی معتبر نیس.نوع ویارها و حالت تهوع و سردرد و هرچیز دیگه ای هییییچ ربطی ب ...

به چهارده به بعدم نمبشه اعتماد کرد پانزده هفته به من گفتن پسر انومالی گفتن دختر

😭😭😭😭حیف واقعا حیف

عین شوهر من

میگفت برو سقط کن من نمیخوام😔😔

من بچه سالم میخواستم اول که رفتم سونو گفتم دختر وپسریش مهم نیست فقط بگو سالمه یانه ..خداروشکرسالم بو ...

نظرمنم همینه دختر پسر فرق نداره بچه بچس 

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
وااای موهای تنم سیخ شد..خدا خیلی بدش اومده خییییلی 😔بعد شوهرت خودش فهمید از چی بود اینهمه مصیبت؟

اره دیگه کلی توبه کردن،قربونی،خیلی روزای بدی بود ولی خداروشکر گذشت،از بس قنداق خالیه دخترمو بغل کرده بودم دیگه افسرده بودم 

2706