2733
2739
عنوان

بحث داغ نذری و یه پیشنهاد

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست

برا اینکه نذری ندن روضه نگیرن خرج نکنن و... نام دین از اذهان میره بیرون

خرج باشه همه جا باشه

من خودم یک قرونم خرج نذری و اینا نکردم ولی اعتقادم اینه هرکی هرچی دوست داره خرج کنه

ما داریم خودمون خرجای اونایی ک دوست داریم کنیم نداریم سکوت پیشه کنیم دخالتی در تفکر دیگران نکنیم

ببخشید البته

چرا نمی خوایم یاد بگیرم هر چیزی ک از نظر ما بهترین کاره مسلما قرار نیس از نظر همه بهترین کار باشه&nb ...

خوب میشه نذری رو هم ممثلا به شکل خشک داد مثلا یه گونی برنج ببر بده به یه خانواده بی بضاعت بهتر نیست ایا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خوب واقعا یه کاری اشتباهه باید هر روز پر رنگتر از قبل بشه چرا نباید تو راه درستترش خرج بشه

یعنی هر چیزی شما فکر میکنید درسته  بابا هرکس اندازه خودش عقل داره 

خدایا شکرت .....
خوب میشه نذری رو هم ممثلا به شکل خشک داد مثلا یه گونی برنج ببر بده به یه خانواده بی بضاعت بهتر نیست ...

اونجوریش هم هس من دیدم فرااااون

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
برا اینکه نذری ندن روضه نگیرن خرج نکنن و... نام دین از اذهان میره بیرون خرج باشه همه جا باشه من خو ...

این تفکر غلط هست و باید از بین بره 

یعنی چی دین با روضه سر پاست؟

نه عزیزم بهتره دین با نیکوکاری سر پا باشه 

تو تاریخ هم علی به نیکوکاری و کمک شبانه معروف شده نه به روضه خونی

2740
هر کی خودش بهتر میدونه و خدا از نیت ها باخبره سرمون تو کار خودمون باشه😊

که چی؟سرمون تو کار خودمون باشه که یه عده بیان هر سال یه پول کلان رو خرج یه مهمونی کنن به اسم نذری ؟نه عزیزم من بهتر میبینم مطرح شه شاید کسی که نذری میده با این حرف ها به خودش بیاد و نذرش رو به جای جاش ادا کنه

محترمانه بود😊 هر کسی خودش عقل و شعور داره میدونه چیکار کنه

استارترهم محترمانه گفت الان حتما باپیشنهاداستارترهمه همینکارومیکنن😐

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
یعنی هر چیزی شما فکر میکنید درسته  بابا هرکس اندازه خودش عقل داره

اتفاقا خودشونم میدونن کار درست چیه ولی شوق خودنمایی و فهمیدن هزاران نفر که بدون بله اینا هم دست به جیب میشن واسه خیرات اجازه نمیده واسع اون کارای پنهان و درستتر

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

[QUOTE=103966949]خوب میشه نذری رو هم ممثلا به شکل خشک داد مثلا یه گونی برنج ببر بده به یه خانواده بی بضاعت بهتر نیست ...[/QUOTE 

اگه دلش بخواد اون‌جوری نذر میده نخواد هم مث همیشه 

من خودم شخصا حاضر نیستم روش نذری دادنم رو تغییر بدم همه رو هم همیشه میبرم تو مناطق محروم و ضعیف پخش میکنم

خدایا شکرت .....

دوستان نگاه افراد به مسائل اعتقادی با هم متفاوته. هر کدوم هم دلایل و استدلال خودشون رو دارند. هر کار خیری با نیت خداپسندانه ارزشمنده. بهتره به هم توهین نکنیم و هر کدوم هر آنچه از دستمون بر میاد انجام بدیم. یکی با اطعام کمک میکنه یکی با لوازم التحریر و یکی هم از خون خودش می بخشه. خدا همه رو می بینه. هر کسی به آنچه که اعتقاد قلب داره باید درست عمل کنه. همین.

این تفکر غلط هست و باید از بین بره  یعنی چی دین با روضه سر پاست؟ نه عزیزم بهتره دین با نیکوکا ...

خب از نظر من تفکر شما درست نیس😐😐

من ک خودم نه روضه میگیرم نه روضه میرم‌حتی اگه خونه مامانم باشه

نذری ام فقط اگه خوشمزه باشه میخورم دروغ چرا

ولی کاری ب کاری کسی ام ندارم.تفکر مامانم اینه روضه بگیره دین پابرجا میمونع تفکر من اینه چهارتا دفتر مداد بگیرم بهتره

احساس مون متفاوته.نمیتونم مامانمو ب صلیب بکشم بخاطر اعتقادش که

نظر اونها اعتقادیه نظر من‌اخلاقی

بهتره سرمون بکارخودمون باشه کی میخوایداینویادبگیرررید واس کیف ودفترهم پیشنهادنیکوکاری برقرارهسسس

شما همه جا نظرتون اینه که سرمون تو کار خودمون باشه؟

مثلا اگه من بیحجاب بیام تو خیابون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706