2737
2734
عنوان

بحث داغ نذری و یه پیشنهاد

381 بازدید | 56 پست

اشکالی داره به جای نذری دادن برید برای بچه های بی بضاعت یا یتیم کیف و وسایل مدرسه بخرید؟

یا مثلا  همون گوشت و برنج روبدید به یه خانواده بی بضاعت تو این گرونی گوشت و برنج

چرا بعضی ها باز اصرار به نذری دادن به همین شکل دارن ؟به فک و فامیل و همسایه ای که داره 

تو رو خدا شما که نسل جوون هستید یه کم دیدگاهتون رو تغییر بدید

هر کی خودش بهتر میدونه و خدا از نیت ها باخبره

سرمون تو کار خودمون باشه😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نذری امام‌حسین جاش مشخصه کمک هم جاش مشخص

کسی که برا امام مظلومش نذری میده حواسش به فقرا هم‌هست ان شاالله

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731
هر کی خودش بهتر میدونه و خدا از نیت ها باخبره سرمون تو کار خودمون باشه😊

چرا خوب واقعا یه کاری اشتباهه باید هر روز پر رنگتر از قبل بشه چرا نباید تو راه درستترش خرج بشه

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

منم اوايل اصرار به اين داشتم اما بعد ديذم كجا فقير غني يه جا سر سفره ميشينن بجز سفره نذري اقا؟كجا اين دوتا بدون خجالت هر دو يه جا غذا ميخورنن اونم از يك نوع ؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738
هر کی خودش بهتر میدونه و خدا از نیت ها باخبره سرمون تو کار خودمون باشه😊

یه پیشنهادداده بنده خداسرمون توکارخودمون باشه چیه این وسط

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

اگه نذرشرعی باشه نمیشه عوضش کرد

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

چرا نمی خوایم یاد بگیرم هر چیزی ک از نظر ما بهترین کاره مسلما قرار نیس از نظر همه بهترین کار باشه 

هر کسی اختیار پول خودش رو داره یکی مث شما کیف و کتاب بخره چون میگه این درسته یکی دیگه هم نذر بده موسی ب دین خود عیسی ب دین خود 

خدایا شکرت .....
یه پیشنهادداده بنده خداسرمون توکارخودمون باشه چیه این وسط

محترمانه بود😊

هر کسی خودش عقل و شعور داره میدونه چیکار کنه

چرا عزیز م میشه این حرفها همش خرافه هست  نذر یعنی کمک به ادم نیازمند و لاغیر

نه عزیزم خرافات نیس 

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2706