2752
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم

201 بازدید | 18 پست

الان عکس دندونم میزارم 

ببینید شبیه کیه همه میگن شبیه دندونای هانده 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا ۹۹/۹۹شبیه هانده ان

🤣🤣🤣🤣اول صبی الکی گفتم ی کم بخندم وگرنه دیگ شباهت دون آخه 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

یا امامزاده های درحال ساخت

دندونای هانده اخه؟

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
🤣🤣دندونای هانده جدید بود

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اول صبی گفتم بخندیم از بس تاپیک میزنن همه میگن شبیه هاندهام منم گفتم اینو بگم 😅🤭

یا امامزاده های درحال ساخت دندونای هانده اخه؟

بابا تاپیک الکیه 🤣🤣🤣🤣

دندون ک نداشتی حداقل قندون بزار ملت دس خالی نرن

اگ میخوای تا بزارم عکس دندونمو؟؟

2706