2752
2734

نمیدونم چیکار کنم. من خیلی گرمم ‌ ولی اون کاملا سرده . یعنی اون میتونه تا ۶ ماه یا یک سال یا بیشتر رابطه نداشته باشه و اصلا بهش فکر هم نکنه  . حتی اصلا تحریک هم نمیشه . من ب شدت گرمم . یعنی شاید هر روز دلم بخواد ولی اون اصلا هیچ میلی نداره . از اولم اینجوری بود . من همش خودمو سرکوب کردم. ولی الان میبینم دارم داغون میشم . نمیدونم چیکار کنم. بهش گفتم . حتی میخوام جداشم . ولی اون قبول نمیکنه . تف ب شانسم ‌ که با ازدواجم مثل بیوه ها باید زندگی کنم 😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه ریشه این کارش مشکل و اختلاف تو خونه نیست و حالا بگیم پزشک میگین دکترم نمیاد بریم .با ی روانشناس اول در میون بزار مشکلتو بعدش هم این همه عطاریهای معتبر بپرس حتمن دارویی میدن مناسب همسرت.والا حق با شماست اینجوری ک میگین ایشالا ک مشکلتون حل شه.ببخشید سنش زیاد نیست؟

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
اگه درست نشد فعلا اصلااااا بچه نیار اصلا ببرش دکتر اگه نشد بعد جدا شو  بری دادگاه حق رو به تو ...

اونوقت عدم رابطه زناشویی رو چ جوری باید اثبات کنن؟

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
اونوقت عدم رابطه زناشویی رو چ جوری باید اثبات کنن؟

نمی‌دونم دقیقا اونو ولی می‌دونم ک دادگاه متوجه میشه 

بعدم وقتی خانم ادعا می‌کنه آقا توانایی ندارع ی سری کارا رو باید انجام بده تا مطمعن بشن 

دادگاه رای رو به شما میده با تمام حقوقتون.

اگر تست بده و ثابت بشه برای دادگاه

البته نظرم اینه ک ب مراکز مشاوره ی  ج ن س ی مراجعه کنید 

شاید یک ریشه ی درونی و کودکی داره ک تمایل نداره و نیاز به درمان داره

اگر اقدامی برای درمان نمیکنه جدا شو خود مردها تو این وضعیت باشن جدا میشن اصلا همچین ادمهایی مثل شوهرت چرا ازدواج میکنن برام سوااله 

دلیلت برای ازدواج با شوهرت چی بود خوشگل بود یا پول داشت؟

2706