2737
2739
عنوان

بحث داغ نذری و یه پیشنهاد

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 56 پست
شما حضور داشتی اون زمان؟؟؟؟؟؟از کجا میدونی امیرالمومنین نذری نمیدادن

ندیدم تو تاریخ چیزی از این موضوع نوشته شده باشه 

خانم عزیز من یه ادم کتابخون هستم حرف رو مستند میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما همه جا نظرتون اینه که سرمون تو کار خودمون باشه؟ مثلا اگه من بیحجاب بیام تو خیابون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز 

هرچیزی سرجاش

یک هفته قبل ازمدارس هم جشن نیکوکاری هست برای کمک به این خانوادها برای کمک تحصیل بچهاشون

ماهرمضان هم کمک به خانوادها بی بضاعت وسرپرستی گرفتن بچها و..هست کمک به ازادی زندانیان

ماه محرم هم اینطوره 

امادرکنارش کمکهای دیگه هم میکنن اما توچشم نیست 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

چقدربااطمینان میگی غلطه 

شمانمیپسندی غلط نیس

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

جا داره اینجا یادی کنیم از سفرهای آنتالیا و نخجوان و بورکینافاسو

که هیچ نیازی نیست اونی که این سفرها رو می ره ذره ای به فکر فقرا باشه

بلکه مستحب هست ارز دولتی بگیره ببره یه مشت کالای مصرفی که مشابه داخلی بهتری هم داره را وارد کنه

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
2740

خوب این یه پیشنهاد بود برای اون عزیزانی که دوست دارن نذری بدن ،اما به شیوه درست 

حداقل یک نفر هم به این پیشنهاد فکر کنه کافیه 

مابقی دوستان بذارید خیالتون رو راحت کنم 

خیلی از نذری ها نه همشون ،به دلیل خودنمایی هست و بس 

کسانی هم که فکر میکنن با نذری ها ی اینطوری میشه برای اسلام و دین تبلیغ کرد سخت در اشتباهن چون نسل جدید جور دیگری فکر میکنه 

تاپی ک رو هم قفل میکنم چون گفتم پیشنهادم برای یک عده خاص بود مابقی دوستان که خودشون هم خوب میدونن منظورم با کدوم قشر از جامعه هست ادامه بدن به کارشون 

این حرفا دیگه بوی نا میده بسه...

خز شد...

میشه شما بجای تزریق چربی و ایمپلنت و لیزر و هزارتا عمل زیبایی ب چهارتا فقیر کمک کنی؟

قر و فراتون سرجاشه نوبت امام حسین و نذری که میرسه یاد فقرا میفتید؟؟؟؟

بسه جمع کنید...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
این حرفا دیگه بوی نا میده بسه... خز شد... میشه شما بجای تزریق چربی و ایمپلنت و لیزر و هزارتا عمل ز ...

آخی عزیزم من همه اینار ها رو میکنم که برای ثواب نمیکنم 

نذری برا یثواب هست فرق میکنه بفهمید