2733
2734

چون من روز زایمان تنها زائو بودم گذاشتن همسرم بیاد و کنارم باشه و تو تمام لحظات درد کنارم بود و کمکم میکرد ولی میدیدم که حال خودش چقدر از درد کشیدنم داغون شده،  وقتی موقع زایمان شد یکی از ماماها اومد به بقیشون که بالا سرم بودن گفت شوهرش گفته خانمم برای من مهمتره حواستون باشه و...  این خیلی برام ارزشمند بود،  بعد زایمانم که همو دیدیم اول دستمو گرفت و بوسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من همسر سابقم بالای سرم بود سر زایمان حتی بند ناق پسرمون رو هم خودش قیچی کرد با گریه و ذوق😣😣❤️✌🏾کادو هم بهم نیم ست مرواریدی داد که هنوز دارمش🤗

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
ععععع گناه داره

خب خودم خیلی سفیدم، دلم نمیومد دخترم رنگش مثه شوهرم بشه، همه خونواده استرس داشتن بسکه من حساس بودم 😆😆😆😆

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
من بودم همون دم در اتاق زایمان دعوا راه مینداختم😂😂😂😂

نه 

خب باید ببینی کلا رابطه ی زن و شوهر چطوریه ، بعضبا کلا از این شوخیا دارن بعضیا اصلا ندارن 

ما زیاد داریم

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
با گریه واشک بهم گفت مبارکه ممنونم الانم اشکم دراومد حال خیلی عجیبیه

اشک منم سرازیر  شد نمیدونم چرا....یاد بهترین دوستم افتادم که مشتاقانه دوس داره این حس رو تجربه کنه......البته بگم مجرده ولی عاشق خانواده و بچه است.بیرون که میریم بطرز عجیبی توجهش به بچه ها جلب میشه.

ازتون میخوام براش دعا کنید...ممنونم.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
نه  خب باید ببینی کلا رابطه ی زن و شوهر چطوریه ، بعضبا کلا از این شوخیا دارن بعضیا اصلا ندارن& ...

فک کنم مال منو شوهرم دیگه خییلییی زیاده

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
من همسر سابقم بالای سرم بود سر زایمان حتی بند ناق پسرمون رو هم خودش قیچی کرد با گریه و ذوق😣😣❤️✌🏾ک ...

چرا جداشدی عزیزم میشه بگی

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..

من مهرماه زایمان‌میکنم 🤰🤰🤰

اما واسه سرکلاژ که رفتم‌؛ از صبح تا عصر همسرم منو ندیده بود ؛ عصر که میخاستم دیگه مرخص بشم اومد جلو همه بغل و بوسم کرد گف مردم از انتظار 😂😂😂

اخه راضی به سرکلاژ نبود 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2706