2752
2734

دلم خواست برم بزایم......

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
منم همینطوری ام ینی شوهرم نگام میکنه میخنده میگه یکم گریه کن.....میزنم زیر گریه فک میکردم فقط خودم ا ...

خیلی فشار رومه .

اصن دیگ با هیچکس راحت نیستم 

حس میکنم همه با حرفاشون ازارم میدن 

حتی شوهرم 

اونم همش قسم میخوره اینطور نیست

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همسرم با اینکه خیلی خجالتی اصلنم اهل ابراز احساسات نیست،به خاطر این قشنگ یادم بهم گفت زهرا جونم قوربونت برم عزیزم حالت خوبه؟منم با اون همه درد شدید و روحیه داغون ذوق مرگ شده بودم اینجوری نگاش میکردم😲😲

ولی خوب منو سوزوند وقتی بخیه هام بازشذه بود و عفونت کرده بود هیچکس نفهمید الا مامانم بابا ملمانم و خواهرام برام گریه میکردن نمیتونستم بخوابم بشینم پاشم راه برم،،گفت انگار فقط او بچه ذار شدی چیه انقد ناله میکتی😔😔درذمو نفهمید چندروز بعدش رفتیم دکترو کلی خرج افتاد رودستش بخاطر بخیه هام،از جلو تا پشت حرخوردم بخاطر بچه،مزد دستم بود بگه انگار فقط تو زاییدی این همه زن میزایین هیچکدوم هیچی نمیگن😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔مگهچی میگفتم بخدا انگار سوزن میکردن توم،،،،این دردا دیگه گفتن نداره.....خوب منو سوزوند،،،زایمان طبیعی انتخاب کردم بخاطر بچه سالم باشه خودم جر خوردم خودم😔😔😔😔😔😔😔😔😔

یادش بخیررر گفت سلاااام گل بانووو 😍😍😍چقدر رنگت پریده🤕

انقدر زایمانم دردناک بود ازهرچی زایمانه متنفرم فقط به عشق پسرم و همسرم جوون گرفتم

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤دانشجوی حقوق🥰ان شاءالله امیدوارم که آزمون وکالت قبول بشم🥰
2706