2733
2734
عنوان

قرص کمر و بارداری

55637 بازدید | 40 پست

کسی تا به حال از قرص کمر استفاده کرده و باردارشده؟ من ۶ ماهه اقدام کردم نمیدونم چرا بعد از اقدامم کمردرد میگیرم و زیر دلم تیر میکشه میخوام از قرص کمر استفاده کنم ، شما تاحالا استفاده کردین؟

مادربزرگ همسرم یه بار برام تعریف کرد که اوایل که می‌ره خونه خودش تا چهار ماه باردار نمیشه همه بهش میگفتن اجاقت کوره بنده خدا مادرشم تو بچه گی از دست میده وکسی رو نداشته همسایه شون قرص کمر نر و ماده رو با روغن حیوانی قاطی می‌کنه وبهش میده بخوره میگه همون ماه حامله شدم الآنم هفت تا بچه داره و سه تا از بچه هاشم مردن

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مادربزرگ همسرم یه بار برام تعریف کرد که اوایل که می‌ره خونه خودش تا چهار ماه باردار نمیشه همه بهش می ...

آخه تویه یه تاپیک خوندم همین نرو ماده رو با مورد و آرد نخود خام و تخم مرغ محلی قاطی باید کنیم بعد ببندیم به کمر ، پس بخورمش

مادربزرگ همسرم یه بار برام تعریف کرد که اوایل که می‌ره خونه خودش تا چهار ماه باردار نمیشه همه بهش می ...

الهی قربون دلت برم عزیزم ، امضاتو خوندم منم دقیقن شرایطم مثه توعه بدجور داغونم ، خدا خودش بهمون رحم کنه بچه سالم بزاره تویه دامنمون

2740
آخه تویه یه تاپیک خوندم همین نرو ماده رو با مورد و آرد نخود خام و تخم مرغ محلی قاطی باید کنیم بعد بب ...

نمی‌دونم بانو جان من خودم امتحان نکردم وبه شما هم توصیه نمیکنم که بخوری آخه از اون موقع تا الان خیلی وقت گذشته شاید یه چیزایه دیگه ای هم قاطیش کردن و ایشون نمیدونسته واسه همین نخور ولی بازم مختاری

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 
الهی قربون دلت برم عزیزم ، امضاتو خوندم منم دقیقن شرایطم مثه توعه بدجور داغونم ، خدا خودش بهمون رحم ...

انشاالله هرچی خیره همون برامون اتفاق بیفته راضی باش به رضای خدا من سه ساله دارم دوندگی میکنم ازاین مطب به اون مطب از این مامای خانگی به اون مامای خانگی از این تاپیک به اون تاپیک دنبال یه راهی واسه باردارشدن این ماه خیلی بی قراری کردم و خیلی اذیت شدم ولی همین که پریود شدم همه ی حس های بد ازم دور شد الان دیگه یه مدلی شدم که میگم خدایا شکرت حتما یه دلیلی داره که بهم نمیدی تصمیم گرفتم این ماه عزیز که در پیش رو داریم فقط باخدا راز و نیاز کنم تا آرومم کنه تا وقتش بشه

سلام گل بانو جان خدارو شکر از تیکرت معلومه که مادرشدی خوش به سعادتت واسه همه منتظرا دعا کن انتظار خیلی سخته من خیلی سختی کشیدم ولی خدا دستم و ول نکرد امیدوارم بسلامتی زایمان کنی راستی گل بانو جان آخر از قرص کمر نتیجه گرفتی یانه

سلام گل بانو جان خدارو شکر از تیکرت معلومه که مادرشدی خوش به سعادتت واسه همه منتظرا دعا کن انتظار خی ...

سلام عزیزم ، آره خداروشکر محرم اینقدر نذرو نیاز کردم تا بلاخره خدا حاجتمو داد ، از ته قلبم آرزو میکنم ان شاءالله هرچه زودتر دامنت سبز بشه 🙏 درباره ی قرص کمر باید بهت بگم آره من استفاده کردم نمیدونم تاثیر اون بود یا نه ولی درست همون ماهی که استفاده کردم متوجه بارداریم شدم میدونی من خیلی کمر دردهای بدی داشتم طوری بود که زمانی که اقدام میکردم تا پریود بشم از کمر درد میمردم ولی قرص کمر رو که استفاده کردم خیلی کمر دردمو خوب انگار اصلن کمرمو رحمم رو سفت کرد به قوله قدیمی ها ، ان شاءالله خدا سبب بندازه و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه 🙏🤲

2706