2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال من همه درسا رو نمیاره چیکار کنم🥲

کی انجام دادی؟

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
یه سوال میشه مثلا شیمی ۱ و شیمی ۳ رو ترمیم داد  منظورم اینه میشه شیمی هر دو پایه رو ترمیم داد؟

الان فقط برای دوازدهم میشه ترمیم کرد سال بعد یازدهم هم اضافه میشه و سال بعدش هر سه پایه قابلیت ترمیم داره 

امکان ترمیم معدل فقط برای  خرداد

یعنی من اگه بخوام کنکور ۱۴۰۴ شرکت کنم

باید هم یازدهم و هم دوازدهم رو فقط تو خرداد امتحان بدم؟

نمیتونم مثلا دوازدهم رو شهریور بدم؟

چقدر بابت دل کندن زجر کشیدم  ولی شد.
یعنی من اگه بخوام کنکور ۱۴۰۴ شرکت کنم باید هم یازدهم و هم دوازدهم رو فقط تو خرداد امتحان بدم؟ نمیت ...

نمیدونم برای سال دیگه چه تصمیمی بگیرن چون این ها هر دقیقه نظر عوض میکنن ولی الان امکان ترمیم معدل تو دی و شهریور نیست و فقط خرداد برای ترمیم معدل در نظر گرفته شده شاید با توجه به تغییر شرایط سال دیگه تصمیمات جدید بگیرن 

واینکه گفتن از امسال به بعد فقط یک بار امکان ترمیم معدل وجود داره (البته پای پول وسطه احتمال اینکه برای پول بیشتر فرصت ده بار ترمیم معدل رو هم بدن بعید نیست ) اگر امسال دوازدهم رو ترمیم کنید شاید سال دیگه فرصت ترمیم دوباره دوازدهم رو نداشته باشید