2752
2734
عنوان

قرص کمر و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 55972 بازدید | 40 پست
سلام‌میشه لطفا بفرمایید چطور استفاده کردید 

سلام ، قرص کمر نر و ماده را از عطاری تهیه کنید و همچنین پودر مورد و آرد نخود خام و زرده تخم مرغ محلی و از بعد پریودتون به مدت ۱۵ یا دقیق یادم نیست هرشب روی کمرتون و لگلنتون بمالید و روش نایلون بکشید و با روسری یا شال کمرتون رو ببنیدید ، اگر تویه نت سرچ کنید کاااامل توضیح داده چون من دقیق حضور ذهن ندارم ، امیدوارم خدا خودش دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🙏 الهی آمین 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام استارتر عزیز. برای ما که در حال اقدام هستیم اگه کل ماه استفاده بشه مشکلی نداره؟ بعضی ها میگن ۱ ...

سلام عزیزم ، من همونطور که به دوستمون توضیح دادم نخوردم ، چون از وقتی اقدام میکردم کمر درد میگرفتم من روی کمرم میزاشتم دستور دقیقشم داخل نت یه سرچ کوچولو بکنی هستش که با چه چیزایی باید قاطی بشه من از اولین روزی که پریودم تموم شد استفاده کردم تا ۱۰ الی ۱۵ روز بعدش دیگه استفاده نکردم 

سلام عزیزم ، آره خداروشکر محرم اینقدر نذرو نیاز کردم تا بلاخره خدا حاجتمو داد ، از ته قلبم آرزو میکن ...

سلام عزیزم به منم میگن کمرت شل شده همش لکه بینی و کمر درد دارم و باردار نشدم میخواستم قرص کمر استفاده کنم بهم گفتن چون باردار نشدی برات خوب نیست میخواستم بدونم شما هم قرص کمر استفاده کردی؟ اگه کردی نحوه استفادشو به منم بگو

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
سلام عزیزم به منم میگن کمرت شل شده همش لکه بینی و کمر درد دارم و باردار نشدم میخواستم قرص کمر استفاد ...

سلتم عزیزم بله من استفاده کردم ، چطور میگن خوب نیس اگه تویه نت هم سرچ کنی برای کمر درد و رحم خیلی خوبه ، طریقه مصرفش به صورت موضعی هست نه خوردنی ، دقیقش یادم نیس فقط میدونم قرص کمر نر و ماده و پودر مورد و آرد نخودخام و یخ دونه تخم مرغ محلی رو قاطی میکنی میمالی روی کمرت و لگنت تا ۱۰ یا ۱۵ روز ، ببین عزیزم بزن تویه نت دستور دقیقش میاد منم طرز درست کردنش رو از تویه نت پیدا کردم سرچ کنی راحت و کامل میاره ، ان شاءالله موفق باشی 

سلتم عزیزم بله من استفاده کردم ، چطور میگن خوب نیس اگه تویه نت هم سرچ کنی برای کمر درد و رحم خیلی خو ...

خیلی ممنون عزیزم 

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              
سلام عزیزم به منم میگن کمرت شل شده همش لکه بینی و کمر درد دارم و باردار نشدم میخواستم قرص کمر استفاد ...

سلام منم دقیقا همین مشکل شل شدن کمر رو داشتم و پریودم همیشه جلو میفتاد اما هر وقتی قرص کمر بخورم پریدم حتی یک روز هم جابه جا نمیشه من شنیدم که باید داخل کاچی بریزی و با کاچی بخوری ولی من این کار نمیکنم من یه قاشق چای خوری میخورم و یه لیوان آب که زود بره پایین تخیشو حس نکنم همین و خیلی هم جواب میده قبلنا یه کم زیاد کار می کردم   سه روز کمر درد داشتم اما قرص کمر عالیعه برای درست کردنشم یه جفت نر و ماده شو بذار رو اجاق پوستش که شکافت مغزشو آسیاب کن و هر بار یه کم بخور حالا یا با کاچی یا مثل من با آب