2733
2734
عنوان

قرص کمر و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 55972 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزان گل 

برای باردار شدن 

یه دستور عمل میگم صدرصد جوابه 

من حقیرم دعا کنین 

اولین کار حدف گوشت گاو  فست فود  و رب  کنسروی و تن ماهی و چیپس و پفک و دوغ و برنج آبکش  و سالاد شیرازی مخصوصا شب 

هفته ایی حداقل یه بار باید عدسی با آب قلم و فلفل و زنجفیل بخورین هم خانوم هم آقا 

صبحونه یه روز در میون سه شیره و ارده  روزایی هم که نمیخورین حتما پیاز سرخ کنین توش تخم مرغ بزنین با نون سنگک  

عسل و دارچین شبا قبل خواب یه قاشق چایخوری جفتتون بخورین 

مالیدن روغن سیاهدونه به کمر  به مدت چهل شب 

آغشته کردن پنبه به روغن سیاهدونه و گزاشتن داخل ناف  در شب  برای اینکه نیاد بیرون رو ناف چسب بزنین تا صبح 

هم آقا هم خانوم  طبع بدن رو شدیدا گرم میکنه  و سموم بدن رو دفع 

خانوم توی زمان پریود باید روی کمرش بادکش گرم بندازه تو دوران پریود حذف ماست و خیار و ترشیجات از رژیم غذایی 

خوردن گوشت شتر  حداقل ماهی سه بار به صورت آبگوشت و کتلت 

خوردن گوشت گنجشک  حداقل ماهی سه بار به صورت عصاره توی غذاها یا آبگوشت 

از داروخونه قرص ژل رویال زینگ  ویتامین d3 ویتامین ایی فولیک اسید و امگا  ۳ بخرین  جفتتون بخورین 

2731
سلام عزیزم توروخدا کمک م کن قرص کمرو خوردی؟ یا زدی به کمزت؟

گلم شما بارداری ؟ اگر باردار نیستی باید قرص کمر نر و ماده رو از عطاری بگیری ، یه خورده هم آرد نخود خام بگیر از همون عطاری طریقه مصرفشو عطاری میگه بعدن قرص کمر نرو ماده رو آسیاب یا له کردی با آرد نخود خام با یه دونه تخم مرغ محلی قاطی کن مثه خمیر بشه لزار روی کمرت روشم یه مشما فریزر بکش کمرتو ببند برای کمر درد هم خیلی خوبه کلن رحم و کمر رو قوی میکنه از عطاری بپرسی کامل میگه تویه نتم سرچ کن میاره موفق باشی عزیزم

گلم شما بارداری ؟ اگر باردار نیستی باید قرص کمر نر و ماده رو از عطاری بگیری ، یه خورده هم آرد نخود خ ...

عزیزم پودر مورد هم فراموش کردم بگم داخل تاپیکم دقیق توضیح دادم

گلم شما بارداری ؟ اگر باردار نیستی باید قرص کمر نر و ماده رو از عطاری بگیری ، یه خورده هم آرد نخود خ ...

سلام عزیزم گذاشتم اندازه نصف کاسه ای شد گذاشتم رو کمرم همش ریخت سرتا پام شد خمیر چرا؟ باید کمتر میذاشتم؟

سلام عزیزم گذاشتم اندازه نصف کاسه ای شد گذاشتم رو کمرم همش ریخت سرتا پام شد خمیر چرا؟ باید کمتر میذا ...

عزیزم باید دمر دراز بکشی بعد موادت باید قشنگ مثله خمیر باشه قشنگ بزار به کمر پخشش کن روش نایلون بزار نایلون رو یه کم فشار بده که به کمرت و مواد بچسبه که مواد نریزه بعد کمرتو با روسری یا شال ببند برای رحم و کمر خوبه بزن نت قشنگ میاره توضیحاتشو شاید درست استفاده نکردی یا موادت مثله خمیر نبوده ، شب موقع خواب بزن صبح بشور ❤❤❤

سلام من تازه كورتاژ كردم ٣ ماه ديگه ميخام برم اقدام.الان به صورت موضعي زدم رو كمرم الان برا سه ماه ديگه زود نيست؟

بعد اينك قبل بارداريم ضرر نداشته باشه ؟ماهي ك بخام اقدام كنم  ضرر نداشته باشه برام 

سلام من تازه كورتاژ كردم ٣ ماه ديگه ميخام برم اقدام.الان به صورت موضعي زدم رو كمرم الان برا سه ماه د ...

عزیز دلم من به کل یادم رفته یه خانمی اینجا به من توضیح داد فکر کنم اون ماهی هم که میخوای اقدام کنی بشه استفاده کرد منتها تا یه روز خاصی نمیدونم تا ده روز بعد از پریود بود یا از روز اول پریود من خودم اقدام بودم استفاده میکردم جالبترش اینه خواسته خدا بود همون ماهی که استفاده کردم باردار شدم