2733
2739
عنوان

میخوان کادوم رو پس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 87 پست
میدونی عید قربان برام چی اوردن؟ عروسکه گوسفند 😐

شما پس رو دادي عزيزم يعني چي بابام پولداره!!!من خودم ليسانس پرستاري دارم زمان عقد هم كارمند بيمارستان بودمسرماي بدي خورده بودم با اينكه پدرو برادرم خونه بودن زنگ زدم همسرم اومد منو برد دكتر تازه سرم و امپول رو هم همون درمانگاه هزينه داد برام زدن دليلي نداره از الان به فكر پدر شما باشه وظيفشه برات خرج كنه 

افرین. منم پولای شاباش رقصمون شد ٥تومن.دادم شوهرم. اما ب زور دادم, نمیگرف. اما خدایی ضایس شوه ...

آخه اصن نباید کادوئه من و کادوئه تو کرد.

گلا مشکل اینه که مال منو تو داریم. اگه یه جیب باشیم، فرقی نداره کی خرج میکنه.

اینطوری مطمئنا شوهر اسی هم بعدا واسش جبران میکنه.

۲ روز دیگه اگه یکی از فامیلای اسی عروس شد، خود اسی باید از کادوهاش کادو ببره؟

این درسته؟

ببین کادوهای من ۴،۵ سال پیش حدودانزدیک ۲۰ تومن شده بود.

ولی خب همشو دادم بش.

تازه عمه ها و دایی های من همشون سکه دادن اما فامیلای شوهرم همشون پول نقد نهایتا ۲۰۰ تومن دادن.

یا واسه طلای عروسی و چمیددنم آینه شمعدون و اینا اصن اذیتش نکردم. گفتم بذار هرچی دوست داره بگیره. چون شنیده بودم از نزدیکام که شوهرش چون خیلی رضایت نداشته آینه شمعدون نقره بگیره، هنوزم تو خونه بعد این همه سال زندگی از اون آینه شمعدونه بعدش میاد. ولی اون موقع کوتاه اومدو گرفت.

واسه همین من که میدونم تا آخر عمر این شوهرمه که خرجی منو میده، پس واسه یک قرون ۲هزار خاطرات بد واسش نسازم.

این کار باعث شد واسه خرید عروسی که لوازم آرایشو کیف و کفش و... ایناهاست، بش گفتم حدودا چقدر میشه و چیا لازم دارم، پول ریخت به کارتم گفت برو بگیر. کمم آوردی بم بگو بریزم واست.

چون من خیلی ازین کاروانی که راه میندازن واسه خرید عروس خوشم نمیاد، دوست داشتم خودم برم بگیرم. چون همیشه موقعیت نبود که خودشم باشه، تا گفتم حدودا فلان قدر میشه، واسم پول ریخت.

هنوزم که هنوزه تو این مورد میدونه سوء استفاده کن نیستم و تا حد زیادی به حرفم اعتماد داره. میدونه جیب منو اون نداره.

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خداروشکر ک بابات وضعش خوبه  اما وقتی ازدواج کردی وظیفه شوهره

من خونه مادربزرگم رفتنی تو ماشین ده دقیقه کلنجار رفتم با خودم تا بگم یه جعبه شیرینی میگیری؟ البته خودش گفتم چشم . خودم چشمم داشت میگشتدنبال شیرینی فروشی اما میخوام بگم من اعتماد به نفس ندارم

من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده ...

عزیزم با این طرز تفکر همسرت پس فردا تو زندگیت به مشکل برمیخوری تا آخر عمر باید بابت خرجت و بده پس چه دردیه آدم شوهر کنه راحت خونه باباش میگرده میخوره ...

2742

اگه شوهرتو دوس داری بخاطر ی سکه بحث نکن 

ولی سعی کن کم کم عادتش بدی توی مواقع دیگه ...

فقط و فقط با زبون نرم

تجربه اس ک میگم 

منم از این مشکلا زیاد داشتم اما اوایل یکسره دعوا میکردم حالا فهمیدم چ اشتباهی کردم

آخه اصن نباید کادوئه من و کادوئه تو کرد. گلا مشکل اینه که مال منو تو داریم. اگه یه جیب باشیم، فرقی ...

چی بگم. هرکی قلق شوهرش دارع.

ماهم کل خریدامون دونفری بودیم.

زندگی انقد کوتاهه ک ب ناراحتی  زن و شوهر نمیرزع. فقط خوششش باشیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شما پس رو دادي عزيزم يعني چي بابام پولداره!!!من خودم ليسانس پرستاري دارم زمان عقد هم كارمند بيمارستا ...

حالا برای عقد خواهرش میخوام بگم بریم خرید کنم ببینم چی میگه 

بگو چون سرویس نخریدی برام بردم فروختمش ی تیکه طلای کوچولو خریدم برا خودم

الان از پول سرویس اندازه ی سکه بردار کادو بده ب آجیت

ب مامانشم اصلا اس نده

اینجوری داری راهشو برا دخالت تو زندکیت باز میکنی

2740
عزیزم با این طرز تفکر همسرت پس فردا تو زندگیت به مشکل برمیخوری تا آخر عمر باید بابت خرجت و بده پس چه ...

نه عزیزم برمخونه خودم صد در صد میده .اما الان گفت چون دارم پول جمع میکنم یه کم مراعات کن .میدونم خیلی کوتاهی میکنم و شان تو این نیست اما تحمل کن تا بریم خونه خودمون. حالا مام دل خوش کردیمبه این صحبتش

من خونه مادربزرگم رفتنی تو ماشین ده دقیقه کلنجار رفتم با خودم تا بگم یه جعبه شیرینی میگیری؟ البته خو ...

اونی رو ک میخوای بگو ولی مودبانه 

وقتیم گرفت کلی تشکر کن

یا میخوای بری خرید لباس

اگه گفت با مامانت اینا برو بگو دوس دارم با تو باشم سلیقه تو باشه و از اینا بگو تو خیلی خوش سلیقه ای ...

بعد بگو اگه امروز نمیتونی میزارم برا فردا ک باشی 

اینطوری سمت خودت بکشونش 

خسته نباشن واقعا...

ببین ما کورد هستیم اگر عروس ما شی .میدونی یعنی چی؟ به خدا تو طبق طلا میبریم برای عروس گوسفند و آرایش میکنیم همه مدل لباس. یعنی کلی آدم میان .اما اینا یه پارچه دست گرفتن با یه عروسک گوسفند و یه جعبه شیرینی اومدن تو .ولی من هیچی نگفتم 

2706