2737
2734
عنوان

میخوان کادوم رو پس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 87 پست
بابا این چه کاریه؟ ببین اون مرد تا آخر عمرش باید واسه تو خرج کنه. با این مقادیر جزئی حس بد ایجاد نک ...

افرین. منم پولای شاباش رقصمون شد ٥تومن.دادم شوهرم. اما ب زور دادم, نمیگرف.

اما خدایی ضایس شوهر بگو کادوتو بدع من. بیشتر وظیفه مردع اول زندگی خاطره بد نسازع واس خانوم.

خوشبخت باشی گلمممم. 😘😘

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چند تا سکه بودن ک کادو بردی و خونه خریدی و ماشین

سالهای سال قبل قیمت سکه زیاد نبود و تعدادشون زیاد بود البته خیلی پارسیان 

بعد منطورم رو بد گفتم تعداد زیادی اش رو مقداری از پول خونه رو باهاش دادیم 

هرچی اخر کار مونده بود شوهر گذاشت رو پولش و ماشین خرید البته دوسال قبل.

کادوهای کل فامیل خودم وشوهر که بهم داده بودن (تعداد فامیل زیاده)

سکه رو ندع بگو بریم اندازه بودجت برا خواهرت کادو بخریم اکه دیدی عصبی شد شمام سکشو بده و مدتی کات شو ...

آره عزیزم منم همین تو فکرمه. میگم عزیزم خواهرت اگر سکه داد چون ماشالا مجرد بود این همه سال داره کار میکنه .تو در حد توانت کادو بده 

2742
عجب     نه جدا از شوخی  ی کاری پیدا کن ک ب پول احتیاج باشه کارمهمی  بعد ب شو ...

من واقعا میخوام شهریه دانشگاهمو بدم باهاش .دوستام میگم این ترم آخری بگو شوهرت شهریه رو بده دیوانه .تو دلم گفتم چشم حتما

البته شرایط من فرق میکنه. من چون شوهرم خودش خرج میکرد بهش سخت نمیگرفتم بعدم شوهرم بچه ی این خانواده نبود.بابام سر عقد شیش تا النگو داد بهم. بعد عقد باز پول گذاشت رو نیم سکم کردشون هشتا. خودمم کلی سکه جمع کرده بودم تو زندگی متاهلی. شوهرم ک پول میداد برا تو جیبم میبردم باهاش سکه میخریدم بعدم همه رو دو دستی دادم بهش ک بفروشه برا مشکلاتمون.حتی طلاهایی ک مجرد بودم خونه بابام بودم بابام خریده بود هم دادم بهش. خداروشکر  ناشکرری نمیکنم طلا و پول ارامش نمیاره.الان زندگی ارومی دارم و راضی ام. فقط از وقتی اومدم تو نی نی سایت عصبی شدم مشکلات دیگران زیاده بهشون فکر میکنم میگم نکنه تو زندگی منم اتفاق بیفته

من واقعا میخوام شهریه دانشگاهمو بدم باهاش .دوستام میگم این ترم آخری بگو شوهرت شهریه رو بده دیوانه .ت ...

بهش بگو فقط لحنت مهمه با خوبی

بهش بگو من شهریه ام مونده مثلا  تا این تاریخ باید بپردازم 

2740
اصلا باورم نمیشه روش شد به خانم تازه عقد کرده اش این حرف رو بزنه؟؟؟؟ بگو این سکه رو که نمیدم ه ...

خیلی دوست دارم اتفاقا اینو بگم .بگم کاری نکن یه سکه بدم ششصد تا بگیرم .اما میترسم بگم 

سالهای سال قبل قیمت سکه زیاد نبود و تعدادشون زیاد بود البته خیلی پارسیان  بعد منطورم رو بد گفت ...

اره یادمه اون سال های قبل رو خودمم خیلی سکه میخریدم پول تو جیبیم پول پول ی سکه یادش بخیر الان با پول تو جیبیم سکه گرمی هم نمیتونم بگیرم

حالا بیا و ببین که چکارا که واسه دخترشون و دومادشون نمیکنن...

هرچی سنگه واسه پای لنگه

هرکاری ک واسه ما نکردن همچین درست و حسابی واسه دخترشون میکنن آخرسرم میگن آخه نمیخوایم دخترمون تو سری خور باشه..

بهش بگو فقط لحنت مهمه با خوبی بهش بگو من شهریه ام مونده مثلا  تا این تاریخ باید بپردازم

من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده من بدم؟ قبلا هم تاپیک زدم گفتم .فامیلش منو جایی دعوت کرد گفتم لباس میخوام گفت با مامانت برو بگیر گلم .نمیخوام از نامزدم دیو بسازم .پسر سالنی هست .اما حقیقت یکی از ملاکاش پول بابای من بود برای انتخاب .خودش و زیاد موظف نمیدونه .مثلا میگه من چه عددی ام جلو بابات تا اون هست من الان جه خرجی کنم 

من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده ...

ببین خداروشکر ک بابات وضعش خوبه 

اما وقتی ازدواج کردی وظیفه شوهره 

من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده ...

عزیزم نامزدت هم بسیار خسیسه، هم بسیار منفعت طلب. تو این نشونه ها رو دیدی و حرفهاش رو شنیدی و پذیرفتی. پس باهاش بساز. سکه رو بده و تمومش کن. 

2706