2733
2734
عنوان

میخوان کادوم رو پس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 87 پست
حالا برای عقد خواهرش میخوام بگم بریم خرید کنم ببینم چی میگه 

اگه گفت نه شما هم به مادرشوهرت با ارامش بگو چون لباس و كفش ندارم و همسرم نميخره نميام شرمنده ،،،بهتره به مادرشوهرت بگي راستي حتما هم ارايشگاه برو و از همسرت هزينش رو بگير

ببین ما کورد هستیم اگر عروس ما شی .میدونی یعنی چی؟ به خدا تو طبق طلا میبریم برای عروس گوسفند و آرایش ...

برا منم همین بود غیر از عروسک و نیاوردن من رفتم خونشون دادن...

بعدم دوماد خود شیرینشون دوید رفت بیرون چند دست لباس و باقلوا اورد تو واسه خواهرشوهرم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دوست دارم اتفاقا اینو بگم .بگم کاری نکن یه سکه بدم ششصد تا بگیرم .اما میترسم بگم 

وایزن تورو خدا

چقد گوشی هستی هرکی هر چی میگه میخوای بگی؟؟؟

برا پس ندادنش بهونه بتراش بگو خرج کردم چون نمیدونستم لازم میشه مثلا دادم جا قسط جهاز

چیزی بگو ک بره تو زندگی خودش ن شهریه دانشگاه و ...

بعد بگو حالا بذار ب بابام بگم ببینم میتونه جور کنه ی سکه بخره بیارم برات

با لحن‌ملایم و دوستانه

منم باید یکم پررو بشم. خیلی احمق و خرم من .همه میدونن 

بدترین کار این هست که با مادرشوهرت در این مورد حرف بزنی روشون نسبت بهت باز میشه یاد بگیر هیچوقت باهاشون دهن به دهن نشی به ضرر خودته  ..تازه دوره عقد هستی خیلی باید با احتیاط برخورد کنی..

2731
ببین ما کورد هستیم اگر عروس ما شی .میدونی یعنی چی؟ به خدا تو طبق طلا میبریم برای عروس گوسفند و آرایش ...

ببین هر چی برات کم میزارن از دید شوهرت ببین..هر چی رسم دارید قبلش تو گوش شوهرت بخون تا بموقع حتما ب ات انجام بدن وگرنه اگه موقع عروسی پسر دیگه انجام بدن ناراحت میشی

اسی از همون اول سفت بگیر شل بگیری سفتم میخوری این همیشه تو گوشت باشه

مث من. ی جوری خوردم و همچنان دارم میخورم که صدای شکستن استخونامو می‌شنوم،شرط کن دستش که باز شد بجاش برات طلا بخره ولی خیلی دوستانه بگو میخواستم بفروشم واسه خودم فلان چیز بخرم ولی الان ک اینجوری شده میزارم واسه بعد

2740

سكه رو نديا يعضيا انيجورين با يه چيز ميخوان همچيو درست كنن يعني چي شوهرت ميگه مال من بوده بگو ميخوام برا خودم طلا بخرم اونم ديگه بهت برنميگردونن

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  

سکه رو بده به شوهرت. بگو خوب حالا عصری بیا بریم واسه من لباس بگیر برای عقد خواهرت. پول ارایشگاهم بده. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده ...

خوب ديگه پس الان سكه رو پس بدي ميفهمه كه خرجيتنو بابات بايد بده اصلا و به هيچ وجه از بابات از همين الان پول نگير كه عادتش ميشه

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
من وضع مالی پدرم خوبه شکر خدا .و اگه همچین چیزی بگم چشماش گرد میشه یعنی میگه بابات با اون ثروت نمیده ...

یه چیزی بگم بغد این حرفت از الان بد عادتش نکن بگو خرج زن بغد عقد با شوهرشه اگه قراره بابا بده میموندم خونه ش.یذره هم خرجتو ننداز گردن پدرت حتی یه ریال.من الان با یه بچه وضعم اینه

یعنی چی ؟ متوجه نشدم؟

عزیزم.اسی گلایه داره که از عقد چیزی براش نخریدند طبق گفته های خودشان.نظر من اینه حالا این سکه مهم نیست عوضش موقع عروسی طلای مناسب سطح خانواده شان برداره دیگه این سکه به چشم نمیاد.نباید از اول بذر کینه بکاره